Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 331 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2018 жылғы 13 қарашадағы № 198 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қарашада № 8091 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2024 жылғы 22 сәуірдегі № 171 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 22.04.2024 № 171 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 331 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6140 болып тіркелген, 2016 жылғы 10 ақпанда "Әділет" ақпараттық –құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй көмегін "Қамысты ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - уәкілетті орган) тоқсанына бір рет көрсетеді.
Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) (не нотариат куәландырған сенімхат бойынша оның өкілі) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қостанай облысы бойынша филиалына (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) немесе www.egov.kz "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы (бұдан әрі - портал) балама негізде өтініш береді және "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9-тармағында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11015 болып тіркелген) көрсетілген құжаттарды ұсынады.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Уәкілетті орган тұрғын үй көмегін көрсету нәтижесін Стандарттың 4-тармағында көзделген мерзімде ұсынады.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Ахметжанов
Қамысты
аудандық мәслихатының хатшысы
С. Кстаубаева
КЕЛІСІЛДІ
"Қамысты ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ А. Макаева

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 331 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 13 ноября 2018 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 ноября 2018 года № 8091. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22 апреля 2024 года № 171
Сноска. Утратило силу решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 22.04.2024 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 331 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6140, опубликовано 10 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Жилищная помощь оказывается один раз в квартал государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата Камыстинского района" (далее – уполномоченный орган).
Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) (далее – услугополучатель) (либо его представитель по нотариально заверенной доверенности) обращается в филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная Корпорация "Правительство для граждан" по Костанайской области (далее – Государственная корпорация) или посредством веб-портала "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал) на альтернативной основе с заявлением и представляет документы, указанные в пункте 9 Стандарта государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства (далее – Стандарт) (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11015).";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Уполномоченный орган предоставляет результат оказания жилищной помощи в срок, предусмотренный пунктом 4 Стандарта.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Ахметжанов
Секретарь
Камыстинского районного маслихата
С. Кстаубаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ акимата
Камыстинского района"
________________ А. Макаева