Қарабалық ауданы Қарабалық кентінің құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы Қарабалық кенті әкімінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қаңтарда № 7495 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 14-бабының 4) тармақшасына, облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 16 қарашадағы қорытындысы негізінде және халқының пікірін ескере отырып, Қарабалық кенті әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданы Қарабалық кентінде қайта атауға:
Чапаев көшесін Иван Щеголихин көшесіне;
Октябрьская көшесін Қапан Бадыров көшесіне;
К.Маркс көшесін Серке Қожамқұлов көшесіне;
2. "Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қарабалық ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қарабалық кенті
әкімінің міндетін атқарушы
Б. Касымов

О переименовании составных частей поселка Карабалык Карабалыкского района
Решение акима поселка Карабалык Карабалыкского района Костанайской области от 12 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 января 2018 года № 7495
В соответствие с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения областной ономастической от 16 ноября 2017 года, исполняющий обязанности акима поселка Карабалык РЕШИЛ:
1. Переименовать в поселке Карабалык Карабалыкского района:
улицу Чапаева в улицу Ивана Щеголихина;
улицу Октябрьскую в улицу Қапана Бадырова;
улицу К.Маркса в улицу Серке Қожамқұлова;
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Карабалык" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Карабалыкского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима поселка Карабалык
Б. Касымов