Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Айдарлы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 ақпандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 наурызда № 7565 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасыңдағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және "Казақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 01-20/351 ұсынысы негізінде, Айдарлы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Қарасу ауданы Айдарлы ауылдық округінің Герцено ауылы аумағында орналасқан Епифанов Виктор Николаевичтің ауласынан құтыру ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Айдарлы ауылдық округі әкімі шешімінің 2017 жылғы 2 қазан № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтіқ актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 7256 тіркелген, 2017 жылғы 31 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Айдарлы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімде аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айдарлы ауылдық округінің әкімі М. Нұғманов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шараушылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Қарасу
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Таукеев Е.А.
2018 жылғы "5" ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы денсаулық
сақтау министрлігі қоғамдық денсаулық
сақтау комитетінің Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Қарасу аудандық
қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________________ Кайзер В.В.
2018 жылғы "5" ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қарасу ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Бейсенов А.Б.
2018 жылғы "5" ақпан

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Айдарлинского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 5 февраля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 марта 2018 года № 7565
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Карасуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 11 декабря 2017 года № 01-20/351, аким Айдарлинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с возникновением болезни бешенства с подворья Епифанова Виктора Николаевича, расположенного на территории села Герцено Айдарлинского сельского округа Карасуского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Айдарлинского сельского округа от 2 октября 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7256, опубликовано 31 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Айдарлинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айдарлинского сельского округа М. Нугманов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Карасуская
районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан"
__________________________ Таукеев Е.А.
"5" февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Карасуское районное
управление охраны общественного
здоровья Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
___________________ Кайзер В.В.
"5" февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель "Отдел ветеринарии
акимата Карасуского района"
__________________ Бейсенов А.Б.
"5" февраля 2018 года