Ушаков ауылдық округі Ушаков ауылының құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Ушаков ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 наурыздағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 сәуірде № 7701 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 14-бабының, 4) тармақшысына сәйкес, Ушаков ауылының тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қостанай облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссияның 2017 жылғы 16 қарашадағы қорытындысы негізінде Ушаков ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ушаков ауылдық округінің Ушаков ауылында 60 лет Октября көшесі Достық көшесіне қайта аталсын.
2. "Ушаков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Казақстан Республикасының заннамасында белгілеген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешім ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ушаков
ауылдық округінің әкімі
Ғ. Әбділдина

О переименовании составной части села Ушаково Ушаковского сельского округа
Решение акима Ушаковского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 19 марта 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 апреля 2018 года № 7701
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории села Ушаково, на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Костанайской области от 16 ноября 2017 года, аким Ушаковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Ушаково Ушаковского сельского округа улицу 60 лет Октября в улицу Достық.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Ушаковского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Ушаковского сельского округа
Г. Абдильдина