Қостанай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 636 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 361 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 шілдеде № 7951 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № 310 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 21.05.2019 № 310 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Заңының 6 тармағы 28-бабына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 636 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5074 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 қазанда "Арна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы 2, 7, 12 реттік нөмірлері жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
"
2
Еңбек ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Еңбек ауылының негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы тақта
";
"
7
И.Ф. Павлов атындағы ауыл
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "И.Ф. Павлов атындағы ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы тақта
";
"
12
Қостомар ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Семенов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы тақта
".
2. "Қостанай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қостанай ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата Костанайского района от 10 сентября 2014 года № 636 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 28 июня 2018 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 июля 2018 года № 7951. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 21 мая 2019 года № 310
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 21.05.2019 № 310 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайского района от 10 сентября 2014 года № 636 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5074, опубликовано 19 октября 2014 года в газете "Арна") следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению строки, порядковые номера 2, 7, 12, изложить в новой редакции:
"
2
село Еңбек
Щит у здания государственного учреждения "Основная школа села Еңбек" отдела образования акимата Костанайского района
";
"
7
село имени И.Ф. Павлова
Щит у здания государственного учреждения "Средняя школа села имени И.Ф. Павлова" отдела образования акимата Костанайского района
";
"
12
село Қостомар
Щит у здания государственного учреждения "Семеновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Костанайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Костанайского района".

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі К. Ахметов

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района К. Ахметов