Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 199 "Қостанай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 7 қыркүйектегі № 320 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қыркүйекте № 8050 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 199 "Қостанай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7464 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 12077161,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3232423,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 22956,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 360779,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 8461003,1 мың теңге;
2) шығындар - 13287915,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 86668,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 119048,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 32379,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1297422,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1297422,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен:
1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға 327264,0 мың теңге сомасында;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға 2185876,0 мың теңге сомасында;
3) Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 202705,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы Б. Бурашев
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Копжасаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай ауданы әкімдігінің "Экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________________ З. Кенжегарина
"7" қыркүйек 2018 жыл
Мәслихаттың
2018 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 320 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 199 "О районном бюджете Костанайского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 7 сентября 2018 года № 320. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 сентября 2018 года № 8050. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 199 "О районном бюджете Костанайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7464, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 12077161,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3232423,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 22956,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 360779,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 8461003,1 тысячи тенге;
2) затраты - 13287915,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 86668,6 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 119048,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 32379,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1297422,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1297422,7 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на:
1) проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда в сумме 327264,0 тысячи тенге;
2) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 2185876,0 тысяч тенге;
3) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года в сумме 202705,0 тысяч тенге.";
пункт 12 указанного решения исключить;
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата Б. Бурашев
Секретарь Костанайского районного маслихата Б. Копжасаров
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов" акимата
Костанайского района
________________________ З. Кенжегарина
"7" сентября 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 7 сентября 2018 года
№ 320
Приложение 1
к решению маслихата

2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 199 шешіміне
5-қосымша
2018 жылға арналған кент, ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары бойынша бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
сомасы, мың теңге
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
"Қостанай ауданының Александров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15395,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
14695,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
14695,0

от 21 декабря 2017 года
№ 199
Перечень бюджетных программ по аппаратам акимов поселка, сел, сельских округов на 2018 год
Функциональная группа
сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Государственное учреждение "Аппарат акима Александровского сельского округа Костанайского района"
15395,0
01
Государственные услуги общего характера
14695,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
14695,0

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14695,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14695,0
04
Білім беру
290,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
290,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
290,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
290,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
410,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
410,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
410,0
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
410,0
"Қостанай ауданының Белозер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10803,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
10803,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
10803,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10803,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10803,0
"Қостанай ауданының И.Ф. Павлов атындағы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8512,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
8512,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
8512,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8512,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8512,0
"Қостанай ауданының Жданов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15970,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
10650,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
10650,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10650,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10650,0
04
Білім беру
5320,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5320,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5320,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5320,0
"Қостанай ауданының Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14465,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
14465,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
14465,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14465,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14465,0
"Қостанай ауданының Половниковка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9591,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
9591,0
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар
9591,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9591,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9591,0
"Қостанай ауданының Ульянов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14695,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14695,0
04
Образование
290,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
290,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
290,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
290,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
410,0
1
Жилищное хозяйство
410,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
410,0
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
410,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Белозерского сельского округа Костанайского района"
10803,0
01
Государственные услуги общего характера
10803,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
10803,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10803,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10803,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села имени И.Ф.Павлова Костанайского района"
8512,0
01
Государственные услуги общего характера
8512,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
8512,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8512,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8512,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ждановского сельского округа Костанайского района"
15970,0
01
Государственные услуги общего характера
10650,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
10650,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10650,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10650,0
04
Образование
5320,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5320,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5320,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
5320,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Надеждинского сельского округа Костанайского района"
14465,0
01
Государственные услуги общего характера
14465,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
14465,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14465,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14465,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Половниковка Костанайского района"
9591,0
01
Государственные услуги общего характера
9591,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
9591,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9591,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9591,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ульяновского сельского округа Костанайского района"