Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 199 "Қостанай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 12 қазандағы № 328 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 қазанда № 8073 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 199 "Қостанай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7464 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 12103521,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3224565,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 30814,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 387779,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 8460363,1 мың теңге;
2) шығындар - 13314275,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 86668,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 119048,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 32379,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1297422,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1297422,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2018 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 57454,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) еңбек нарығын дамытуға 30497,0 мың теңге сомасында, оның ішінде жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар тәжірибесіне 17504,0 мың теңге сомасында, адамдарға, Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын азаматтарға және қоныс аударуға көмек көрсететін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге 11309,0 мың теңге сомасында, жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін мемлекеттік гранттар беруге 1684,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 199 "О районном бюджете Костанайского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 12 октября 2018 года № 328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 октября 2018 года № 8073. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 199 "О районном бюджете Костанайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7464, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 12103521,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3224565,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 30814,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 387779,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 8460363,1 тысячи тенге;
2) затраты - 13314275,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 86668,6 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 119048,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 32379,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1297422,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1297422,7 тысячи тенге.";
пункт 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в бюджете района на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из местных бюджетов в сумме 57454,0 тысячи тенге.";
подпункт 5) пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) развитие рынка труда в сумме 30497,0 тысяч тенге, в том числе на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику в сумме 17504,0 тысячи тенге, на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении в сумме 11309,0 тысяч тенге, на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей в сумме 1684,0 тысячи тенге;";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10053,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
10053,0
"Қостанай ауданының Александров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2014,0
"Қостанай ауданының Белозер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1344,0
"Қостанай ауданының И.Ф. Павлов атындағы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1058,0
"Қостанай ауданының Жданов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1618,0
"Қостанай ауданының Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1835,0
"Қостанай ауданының Половниковка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
810,0
"Қостанай ауданының Ульянов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
809,0
"Қостанай ауданының Шишкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
565,0

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10053,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
10053,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Александровского сельского округа Костанайского района"
2014,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Белозерского сельского округа Костанайского района"
1344,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села имени И.Ф. Павлова Костанайского района"
1058,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ждановского сельского округа Костанайского района"
1618,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Надеждинского сельского округа Костанайского района"
1835,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Половниковка Костанайского района"
810,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ульяновского сельского округа Костанайского района"
809,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Шишкинского сельского округа Костанайского района"
565,0