Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін он есеге арттыру туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 176 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 наурызда № 7594 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2022 жылғы 7 ақпандағы № 87 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 07.02.2022 № 87 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексі 509-бабының 5-тармағына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін он есеге арттырылсын.
2. Меңдіқара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 16 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін он есеге жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6369 тіркелген, 2016 жылғы 26 мамырда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Ысмақов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ. Арықов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Меңдіқара ауданының
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Ә. Қошанов
2018 жылғы "15" ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Меңдіқара ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________________ А. Амантаев
2018 жылғы "15" ақпан

О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 15 февраля 2018 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2018 года № 7594. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 7 февраля 2022 года № 87
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 07.02.2022 № 87 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу решение маслихата от 21 апреля 2016 года № 16 "О повышении базовых ставок земельного налога, единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6369, опубликовано 26 мая 2016 года в районной газете "Меңдіқара үні").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Исмаков
Секретарь районного маслихата К. Арыков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Мендыкаринского района"
_______________________ А. Кушанов
"15" февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения "Управление
государственных доходов по
Мендыкаринскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
______________________________ А. Амантаев
"15" февраля 2018 года