Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 167 "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 215 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 шілдеде № 7914 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 167 "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7453 болып тіркелген, 2018 жылы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Боровское ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 172866,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 36659,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 180,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 136027,6 мың теңге;
2) шығындар - 172866,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге,
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 106090,0 мың теңге сомасында Боровское ауылының бюджетінде ескерілгені есепке алынсын және 29937,6 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер.".
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Михайлов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 29764,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 8353,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 195,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 21 216,0 мың теңге;
2) шығындар - 29764,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың тенге;

О внесении изменений в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 167 "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22 июня 2018 года № 215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 июля 2018 года № 7914. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 15 декабря 2017 года № 167 "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7453, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Боровское на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 172866,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 36659,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 180,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 136027,6 тысяч тенге;
2) затраты - 172 866,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 106090,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 29937,6 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 29764,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 8353,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 195 ,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 21216,0 тысяч тенге;
2) затраты - 29764,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге,
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін 21135,0 мың теңге сомасында субвенциялар көлемі және 81,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер Михайлов ауылдық округінің бюджетінде ескерілгені есепке алынсын.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Первомай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджетті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 28887,7 мың теңге, оның ішінде;
салықтық түсімдер - 10894,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 183,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 17810,7 мың теңге;
2) шығындар - 28887,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге,
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.".
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 9528,0 мың теңге сомасында Первомай ауылдық округінің бюджетінде ескерілгені есепке алынсын және 8282,7 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Укина
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Қ. Арықов
КЕЛІСІЛДІ
"Боровское ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесінің әкімінің
міндетін атқарушы
______________ С. Есқалиев
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданының
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ С. Хабалкина
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданы
Михайлов ауылдық
округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесінің
әкімінің міндетін атқарушы
______________ С. Рахимова
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданы
Первомай ауылдық
округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
_______________ В. Сосенко
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________ Н. Тимашова
Мәслихаттың
2018 жылғы 22 маусымдағы
№ 215 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 167 шешіміне 1-қосымша
Меңдіқара ауданы Боровское ауылының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций в сумме 21135,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 81,0 тысяч тенге передаваемых из районного бюджета на 2018 год.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 28887,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям -10894,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 183,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 17810,7 тысяч тенге;
2) затраты - 28887,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 9528,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 8282,7 тысяч тенге.".
Приложение 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Укина
Секретарь
районного маслихата
К. Арыков
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности акима
государственного учреждения
"Аппарат акима села Боровское"
____________ С. Ескалиев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
___________ С. Хабалкина
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима государственного
учреждения "Аппарат акима
Михайловского сельского
округа Мендыкаринского района"
____________ С. Рахимова
СОГЛАСОВАНО
Государственного учреждение
"Аппарат акима Первомайского
сельского округа
Мендыкаринского района"
____________ В. Сосенко
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
____________ Н. Тимашова
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 июня 2018 года № 215
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 декабря 2017 года № 167
Бюджет села Боровское Мендыкаринского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы