Мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 47 "Науырзым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 мамырдағы № 190 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 мамырда № 7789 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 47 "Науырзым ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6658 тіркелген, 2016 жылғы 25 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихат хатшысы
Г. Әбенова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Науырзым ауданының
тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Ж. Анаев

О признании утратившим силу решения маслихата от 28 сентября 2016 года № 47 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Наурзумскому району"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 21 мая 2018 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 мая 2018 года № 7789
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 28 сентября 2016 года № 47 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Наурзумскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6658, опубликовано 25 октября 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
Г. Абенова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
Наурзумского района"
______________ Ж. Анаев