Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 148 "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 236 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 8171 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 148 "Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7460 болып тіркелген,) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарамеңді ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –119333,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 12839,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 106494,0 мың теңге;
2) шығындар – 119333,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 148 "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 11 декабря 2018 года № 236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 декабря 2018 года № 8171. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 148 "О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2018-2020 годы" (опубликовано 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7460) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 119333,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12839,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 106494,0 тысячи тенге;
2) затраты – 119333,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;