Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 243 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 8206 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –131166,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 13481,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 117685,7 мың теңге;
2) шығындар – 132282,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1115,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1115,6 мың теңге:
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1115,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 295 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 76411,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің 41274,7 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
абаттандыруға 22000,0 мың теңге сомасында;

О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 26 декабря 2018 года № 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 декабря 2018 года № 8206. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 131166,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 481,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 117685,7 тысячи тенге;
2) затраты – 132282,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1115,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1115,6 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1115,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 26.06.2019 № 295 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 76411,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 41274,7 тысяч тенге, в том числе:
на благоустройство в сумме 22 000,0 тысяч тенге;

коммуналдық қызметтерді төлеуге 3000,0 мың теңге сомасында;
2019 жылға арналған азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 14922,0 мың теңге сомасында;
2019 жылға арналған мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 1352,7 мың теңге сомасында.

на оплату коммунальных услуг в сумме 3000,0 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий на 2019 год в сумме 14922,0 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих на 2019 год в сумме 1352,7 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 295 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 243 шешіміне 1-қосымша
Қарамеңді ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 26.06.2019 № 295 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 26.06.2019 № 295 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 26 декабря 2018 года № 243
Бюджет Карамендинского сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 26.06.2019 № 295 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы