Мәслихаттың 2016 жылғы 12 мамырдағы № 23 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 166 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 маусымда № 7832 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 12 мамырдағы № 23 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрацияларды өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6397 тіркелген, 2016 жылғы 6 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
Г. Батуринец
КЕЛІСІЛДІ
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ С. Есенгельдинов

О признании утратившим силу решения маслихата от 12 мая 2016 года № 23 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 31 мая 2018 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июня 2018 года № 7832
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 12 мая 2016 года № 23 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6397, опубликовано 6 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии,
исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
Г. Батуринец
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел внутренней
политики акимата Сарыкольского
района"
_____________ С. Есенгельдинов