Жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 маусымдағы № 184 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 7919 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 31 қаңтардағы № 106 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 31.01.2022 № 106 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 509-бабы 5-тармағына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Т. Жауғаштин
Аудандық мәслихат хатшысы К. Базарбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің Сарыкөл
ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ М. Бекпасов
КЕЛІСІЛДІ
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_______________ Қ. Жүнісов

О повышении базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 27 июня 2018 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июля 2018 года № 7919. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 31 января 2022 года № 106
Сноска. Утратило силу решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 31.01.2022 № 106 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии Т. Жаугаштин
Секретарь районного маслихата К. Базарбаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Сарыкольскому
району Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
________________ М. Бекпасов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата
Сарыкольского района
________________ К. Жунусов