Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 174 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 7599 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 25 қаңтардағы № 90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 25.01.2022 № 90 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 509-бабының 5-тармағына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге арттырылсын.
2. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылдын 16 мамырдағы № 28 шешімнің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6473 тіркелген, 2016 жылғы 30 маусымда "Маяк" газетінде жарияланған).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы Н. Руднева
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Таран ауданы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________ С. Красноголов
"28" ақпан 2018 жыл

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 февраля 2018 года № 174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 марта 2018 года № 7599. Утратило силу решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 25 января 2022 года № 90
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 25.01.2022 № 90 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в десять раз.
2. Признать утратившим силу решение маслихата от 16 мая 2016 года № 28 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6473, опубликовано 30 июня 2016 года в газете "Маяк").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Руднева
Секретарь районного маслихата С. Сапабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата Тарановского района"
_______________________ С. Красноголов
"28" февраля 2018 года