Таран ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 168 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 шілдеде № 7934 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 қыркүйектегі № 245 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 11.09.2019 № 245 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Таран ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулы ресми жарияланғанынан кейін Таран ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Испергенов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министірлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Таран ауданы
қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Б. Баймухаметов
"Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрлігі
Қостанай облысы ішкі істер
Департаментінің Таран аудандық
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ М. Сейткулов
Әкімдіктің
2018 жылғы 13 маусымдағы
№ 168 қаулысына қосымша
Таран ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
р/с №
Елді мекеннің атауы
Орналасу орны
1
Апановка ауылы
Автобазовская көшесі, № 55 үйдің жанында
2
Асенкритовка ауылы
Аятская көшесі, № 59 үйге қарама-қарсы
3
Береговое ауылы
Московская көшесі, № 34 үйдің жанында
4
Евгеновка ауылы
Центральная көшесі, № 14 үйге қарама-қарсы
5
Елизаветинка ауылы
Майлин көшесі, № 4 үйдің жанында
6
Қайыңдыкөл ауылы
Ленин көшесі, № 1 үйдің жанында
7
Майское ауылы
60 лет Октября және Индустриальная көшелерінің шекарасында, тақ жағы
8
Мақсұт ауылы
Ленин көшесі, № 44 үйдің жанында
9
Новоильиновка ауылы
Школьная көшесі, № 35 үйге қарама-қарсы
10
Приозерное ауылы
Ленин көшесі, № 7 үйдің жанында
11
Таран ауылы
Тәуелсіздік көшесі, № 86 үйдің жанында Таран – Тобыл жолында, ипподром аумағы
12
Тобыл кенті
Станционная көшесі, № 6 үйдің жанында
13
Юбилейное ауылы
Юбилейная көшесі, № 3 үйдің жанында

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Тарановского района
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 13 июня 2018 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 июля 2018 года № 7934. Утратило силу постановлением акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 11 сентября 2019 года № 245
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 11.09.2019 № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Тарановского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства акимата Тарановского района" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Тарановского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Испергенов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тарановское районное управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Костанайской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан"
_______________ Б. Баймухаметов
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Тарановского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
_______________ М. Сейткулов
Приложение
к постановлению акимата
от 13 июня 2018 года № 168
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Тарановского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место расположения
1
Село Апановка
улица Автобазовская, возле дома № 55
2
Село Асенкритовка
улица Аятская, напротив дома № 59
3
Село Береговое
улица Московская, возле дома № 34
4
Село Евгеновка
улица Центральная, напротив дома № 14
5
Село Елизаветинка
улица Майлина, возле дома № 4
6
Село Кайындыколь
улица Ленина, возле дома № 1
7
Село Майское
в границах улиц 60 лет Октября и Индустриальная, нечетная сторона
8
Село Максут
улица Ленина, возле дома № 44
9
Село Новоильиновка
улица Школьная, напротив дома № 35
10
Село Приозерное
улица Ленина, возле дома № 7
11
Село Тарановское
улица Тәуелсіздік, возле дома № 86 по трассе Тарановское - Тобол, территория ипподрома
12
Поселок Тобол
улица Станционная, возле дома № 6
13
Село Юбилейное
улица Юбилейная, возле дома № 3