Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерiн бекіту туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 11 шілдедегі № 203 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 шілдеде № 7986 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының барлық мәтіні бойынша "Таран ауданының" сөз тіркестері "Бейімбет Майлин ауданының" деп ауыстырылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 25.07.2022 № 237 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерi бекітілсін.
2. "Таран ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдарының бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулы ресми жарияланғанынан кейін Таран ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданының әкімі Қ. Испергенов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
__________________ Б. Сейдахметов
2018 жылғы 11 шілде
Әкімдіктің
2018 жылғы 11 шілдедегі
№ 203 қаулысына
қосымша
Автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения
Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 11 июля 2018 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 июля 2018 года № 7986.
Сноска. По всему тексту постановления словосочетания "Тарановского района" заменены на "района Беимбета Майлина" в соответствии с постановлением акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 25.07.2022 № 237 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района Беимбета Майлина" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Беимбета Майлина К. Испергенов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
Костанайской области"
______________ Б. Сейдахметов
11 июля 2018 года
Приложение
к постановлению акимата
от 11 июля 2018 года
№ 203
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения