Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 151 "Таран ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 233 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 8161 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 151 "Таран ауданының 2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7451 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3889037,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1696191,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10671,4 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 12982,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2169192,3 мың теңге;
2) шығындар – 4010161,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 11856,6 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 50505,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 38648,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -132980,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 132980,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 7) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 5-тармағының 11) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 5-тармағы мына мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:
"15) Новоильинов орта мектебінің күрделі жөндеуін аяқтау.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы Г. Тюлюбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сапабеков
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
__________________ В. Ересько
Мәслихаттың
2018 жылғы 30 қарашадағы
№ 233 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 151 "О районном бюджете Тарановского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 30 ноября 2018 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2018 года № 8161. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 151 "О районном бюджете Тарановского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7451, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3889037,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1696191,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10671,4 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12982,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2169192,3 тысяч тенге;
2) затраты – 4010161,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11856,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50505,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38648,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -132980,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 132980,5 тысяч тенге.";
подпункт 7) пункта 4 указанного решения исключить;
подпункт 11) пункта 5 указанного решения исключить;
пункт 5 указанного решения дополнить подпунктом 15) следующего содержания:
"15) завершение капитального ремонта Новоильиновской средней школы.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Г. Тюлюбаева
Секретарь районного маслихата С. Сапабеков
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
_________________ В. Ересько
Приложение 1
к решению маслихата
от 30 ноября 2018 года № 233
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 151
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы