Аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 70 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 мамырда № 7769 болып тіркелді
"Мемлекетік мүлік туралы" Қазақстан Республикасынаң 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Ұзынкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұзынкөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аким К. Абишев
Әкімдіктің
2018 жылғы 23 сәуірдегі
№ 70 қаулысына қосымша
Мемлекеттік аудандық кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі
Жергілікті бюджетке мемлекеттік аудандық кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі мынадай түрде айқындалады:
Таза кіріс 500000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынаң 3 пайыз
Таза кіріс 1000000 теңгеге дейін
таза кіріс сомасынан 5 пайыз

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 23 апреля 2018 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 мая 2018 года № 7769
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел финансов Узункольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Узункольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Узункольского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Абишев
Приложение
к постановлению акимата
от 23 апреля 2018 года № 70
Норматив отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий
Норматив отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий в местный бюджет определяется следующим образом:
Чистый доход до 500000 тенге
3 процента с суммы чистого дохода
Чистый доход до 1000000 тенге
5 процента с суммы чистого дохода