Мәслихаттың 2014 жылғы 27 қарашадағы № 276 "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 212 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 7611 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2021 жылғы 11 қазандағы № 58 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 11.10.2021 № 58 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" 2002 жылғы 11 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 27 қарашадағы № 276 "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5248 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кемтар балаларды оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу "Федоров ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен жүзеге асырылады;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ІХ сессияның төрайымы Т. Решетникова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Исенғазин
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ Т. Волоткевич
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ С. Завощенко

О внесении изменения в решение маслихата от 27 ноября 2014 года № 276 "О возмещении затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 27 февраля 2018 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 марта 2018 года № 7611. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 11 октября 2021 года № 58
Сноска. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 11.10.2021 № 58 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 27 ноября 2014 года № 276 "О возмещении затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5248, опубликовано 21 января 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
подпункт 1) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) возмещение затрат на обучение детей с ограниченными возможностями осуществляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата Федоровского района";".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель IX сессии Т. Решетникова
Секретарь районного маслихата Б. Исенгазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ акимата
Федоровского района"
_______________ Т. Волоткевич
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
__________________ С. Завощенко