Федоров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 185 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 7 маусымдағы № 158 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 шілдеде № 7922 болып тіркелді
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабының 1-тармағына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Федоров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 185 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7113 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгілінген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Федоров ауданы әкімінің тұрғын үй-коммуналдық мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров ауданының әкімі Т. Исабаев
Әкімдіктің
2018 жылғы 7 маусымдағы
№ 158 қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2017 жылғы 22 мамырдағы
№ 185 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
1. Вишневый ауылы, Школьный көшесі, 7 үй, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 15 теңге 87 тиын көлемінде;
2. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 3 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 16 теңге 57 тиын көлемінде;

О внесении изменения в постановление акимата Федоровского района от 22 мая 2017 года № 185 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 7 июня 2018 года № 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июля 2018 года № 7922
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Федоровского района от 22 мая 2017 года № 185 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7113, опубликовано 30 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Федоровского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Федоровского района по вопросам жилищно-коммунального хозяйства.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Федоровского района Т. Исабаев
Приложение
к постановлению акимата
от 7 июня 2018 года № 158
Приложение
к постановлению акимата
от 22 мая 2017 года № 185
Размер платы за пользованием жилищем из государственного жилищного фонда
1. Село Вишневое, улица Школьная, дом 7, в размере 15 тенге 87 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
2. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 3, в размере 16 тенге 57 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

3. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 4 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 12 теңге 45 тиын көлемінде;
4. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 5 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 12 теңге 45 тиын көлемінде;
5. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 6 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 12 теңге 45 тиын көлемінде;
6. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 7 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 12 теңге 45 тиын көлемінде;
7. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 8 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 12 теңге 46 тиын көлемінде;
8. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 9 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 12 теңге 46 тиын көлемінде;
9. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 10 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 12 теңге 47 тиын көлемінде;
10. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 11 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 12 теңге 45 тиын көлемінде;
11. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 14 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 12 теңге 45 тиын көлемінде;
12. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 15 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 12 теңге 45 тиын көлемінде;
13. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 16 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 12 теңге 46 тиын көлемінде;
14. Федоров ауылы, Б. Климов көшесі, 70 үй, 4 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 теңге 47 тиын көлемінде;
15. Федоров ауылы, Жастар көшесі, 26 үй, 1 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 111 теңге 26 тиын көлемінде;
16. Федоров ауылы, Жастар көшесі, 26 үй, 2 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 111 теңге 26 тиын көлемінде;
17. Федоров ауылы, Жастар көшесі, 26 үй, 3 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 111 теңге 26 тиын көлемінде;
18. Федоров ауылы, Жастар көшесі, 28 үй, 3 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 109 теңге 18 тиын көлемінде;
19. Федоров ауылы, Кравцов көшесі, 59 үй, А пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 30 теңге 56 тиын көлемінде;
20. Федоров ауылы, Кравцов көшесі, 59 үй, Б пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 30 теңге 78 тиын көлемінде;
21. Федоров ауылы, Кравцов көшесі, 59 үй, В пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 30 теңге 78 тиын көлемінде;
22. Федоров ауылы, Легкодухов көшесі, 48 А үй, 3 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 91 теңге 72 тиын көлемінде;

3. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 4, в размере 12 тенге 45 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
4. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 5, в размере 12 тенге 45 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
5. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 6, в размере 12 тенге 45 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
6. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 7, в размере 12 тенге 45 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
7. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 8, в размере 12 тенге 46 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
8. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 9, в размере 12 тенге 46 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
9. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 10, в размере 12 тенге 47 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
10. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 11, в размере 12 тенге 45 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
11. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 14, в размере 12 тенге 45 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
12. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 15, в размере 12 тенге 45 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
13. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 16, в размере 12 тенге 46 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
14. Село Федоровка, улица Б. Климова, дом 70, квартира 4, в размере 39 тенге 47 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
15. Село Федоровка, улица Жастар, дом 26, квартира 1, в размере 111 тенге 26 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
16. Село Федоровка, улица Жастар, дом 26, квартира 2, в размере 111 тенге 26 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
17. Село Федоровка, улица Жастар, дом 26, квартира 3, в размере 111 тенге 26 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
18. Село Федоровка, улица Жастар, дом 28, квартира 3, в размере 109 тенге 18 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
19. Село Федоровка, улица Кравцова, дом 59, квартира А, в размере 30 тенге 56 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
20. Село Федоровка, улица Кравцова, дом 59, квартира Б, в размере 30 тенге 78 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
21. Село Федоровка, улица Кравцова, дом 59, квартира В, в размере 30 тенге 78 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
22. Село Федоровка, улица Легкодухова, дом 48 А, квартира 3, в размере 91 тенге 72 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

23. Федоров ауылы, Фрунзе көшесі, 23 үй, 2 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 теңге 78 тиын көлемінде;
24. Федоров ауылы, Фрунзе көшесі, 50 үй, 2 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 27 теңге 66 тиын көлемінде;
25. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 36 үй, 4 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 40 теңге 85 тиын көлемінде;
26. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 36 үй, 5 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 40 теңге 62 тиын көлемінде;
27. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 9 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 42 теңге 96 тиын көлемінде;
28. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 11 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 теңге 97 тиын көлемінде;
29. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 12 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 42 теңге 99 тиын көлемінде;
30. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 13 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 42 теңге 96 тиын көлемінде;
31. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 14 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 56 теңге 69 тиын көлемінде;
32. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 15 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 42 теңге 94 тиын көлемінде;
33. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 16 пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 теңге 92 тиын көлемінде.

23. Село Федоровка, улица Фрунзе, дом 23, квартира 2, в размере 44 тенге 78 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
24. Село Федоровка, улица Фрунзе, дом 50, квартира 2, в размере 27 тенге 66 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
25. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 36, квартира 4, в размере 40 тенге 85 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
26. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 36, квартира 5, в размере 40 тенге 62 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
27. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 9, в размере 42 тенге 96 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
28. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 11, в размере 45 тенге 97 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
29. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 12, в размере 42 тенге 99 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
30. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 13, в размере 42 тенге 96 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
31. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 14, в размере 56 тенге 69 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
32. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 15, в размере 42 тенге 94 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
33. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 16, в размере 45 тенге 92 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.