Мәслихаттың 2017 жылғы 29 қарашадағы № 184 "Федоров ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 247 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 шілдеде № 7929 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 29 қарашадағы № 184 "Федоров ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7387 тіркелген, 2017 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Т. Пфунт
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Исенғазин
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының
әкімдігінің кәсіпкерлік және
ауыл шаруашылығы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін
атқарушы, өсімдік
шаруашылығы
секторының меңгерушісі
_______________ Т. Ткаченко
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________ А. Шматко

О признании утратившим силу решения маслихата от 29 ноября 2017 года № 184 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Федоровскому району на 2018-2019 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 29 июня 2018 года № 247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 июля 2018 года № 7929
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 29 ноября 2017 года № 184 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Федоровскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7387, опубликовано 26 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Пфунт
Секретарь районного маслихата Б. Исенгазин
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел
предпринимательства и сельского
хозяйства акимата Федоровского
района", заведующий
сектором растениеводства
__________________ Т. Ткаченко
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Федоровского района"
__________________ А. Шматко