Павлодар облысы Павлодар, Екібастұз қалаларының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 31 қаңтардағы № 1 және Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 31 қаңтардағы № 209/20 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 ақпанда № 5861 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 4-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына cәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметі жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қарашадағы қорытындысы негізінде, тиісті аумақтар халқының пікірін ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласының "Ленин" көшесі "Астана" көшесі болып қайта аталсын.
2. Екібастұз қаласының мына көшелері:
"70 лет ВЛКСМ" көшесі - "Болашақ" көшесі болып;
"Комиссаров" көшесі - "Сарыарқа" көшесі болып;
"Крупской" көшесі - "Ынтымақ" көшесі болып;
"Западная" көшесі - "Ерғанат Көшербаев" көшесі болып;
"Октябрьский" өтпе жолы - "Береке" өтпе жолы болып;
"Энергетиков" көшесі - "Энергетиктер" көшесі болып;
"Горняков" көшесі - "Кеншілер" көшесі болып;
"Московская" көшесі - "Мәншүк Мәметова" көшесі болып;
"Киевская" көшесі - "Шәкәрім" көшесі болып;
"Новоселов" көшесі - "Әлия Молдағұлова" көшесі болып;
"Строительная" көшесі - "Бауыржан Момышұлы" көшесі болып;
"Декабристов" көшесі - "Жігер" көшесі болып;
"Молодогвардейцев" көшесі - "Татулық" көшесі болып;
"Октябрьская" көшесі - "Ақжол" көшесі болып;
"Пионерская" көшесі - "Балдәурен" көшесі болып;
"Советов" көшесі - "Наурыз" көшесі болып;
"Омская" көшесі - "Астана" көшесі болып;
"Энергостроителей" бульвары - "Академик Марденов" бульвары болып;
"Школьный" өтпе жолы - "Ғаббас Сағиденов" өтпе жолы болып;
"Комсомольский" өтпе жолы - "Нұрлы" өтпе жолы болып қайта аталсын.
3. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі облыстық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бақауов
Сессия төрағасы М. Стрелковская
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова

О переименовании некоторых улиц городов Павлодара, Экибастуза Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 31 января 2018 года № 1 и решение маслихата Павлодарской области от 31 января 2018 года № 209/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 февраля 2018 года № 5861
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 27 ноября 2017 года, учитывая мнения населения соответствующих территорий, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Ленина" города Павлодара на улицу "Астана".
2. Переименовать следующие улицы города Экибастуза:
улицу "70 лет ВЛКСМ" - на улицу "Болашақ";
улицу "Комиссаров" - на улицу "Сарыарқа";
улицу "Крупской" - на улицу "Ынтымақ";
улицу "Западная" - на улицу "Ерғанат Көшербаев";
проезд "Октябрьский" - на проезд "Береке";
улицу "Энергетиков" - на улицу "Энергетиктер";
улицу "Горняков" - на улицу "Кеншілер";
улицу "Московская" - на улицу "Мәншүк Мәметова";
улицу "Киевская" - на улицу "Шәкәрім";
улицу "Новоселов" - на улицу "Әлия Молдағұлова";
улицу "Строительная" - на улицу "Бауыржан Момышұлы";
улицу "Декабристов" - на улицу "Жігер";
улицу "Молодогвардейцев" - на улицу "Татулық";
улицу "Октябрьская" - на улицу "Ақжол";
улицу "Пионерская" - на улицу "Балдәурен";
улицу "Советов" - на улицу "Наурыз";
улицу "Омская" - на улицу "Астана";
бульвар "Энергостроителей" - на бульвар "Академика Марденова";
проезд "Школьный" - на проезд "Габбаса Сагиденова";
проезд "Комсомольский" - на проезд "Нұрлы".
3. Контроль за исполнением настоящих постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
4. Настоящие постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Председатель сессии М. Стрелковская
Секретарь областного маслихата Б. Бексеитова