2018 жылғы агроөнеркәсіптік кешені саласындағы кейбір мәселелер туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 5 ақпандағы № 35/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 ақпанда № 5863 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 11-бабы 2-тармағының 4), 7) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 15 маусымдағы "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 256 бұйрығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Мыналар:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2018 жылға арналған субсидиялар көлемдері;
2) алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3) алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4) алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5) алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6) алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
7) алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін қағаз және электрондық түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О некоторых вопросах в сфере агропромышленного комплекса на 2018 год
Постановление акимата Павлодарской области от 5 февраля 2018 года № 35/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 февраля 2018 года № 5863
В соответствии с подпунктами 4), 7) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", приказом заместителя Премьер - Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2018 года № 256 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2018 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) исключен постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3) исключен постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4) исключен постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
5) исключен постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
6) исключен постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
7) исключен постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б. Қ. Қасеновке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы "5" ақпандағы
№ 35/1 қаулысына
1-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды,
мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды
субсидиялау бағыттары бойынша 2018 жылға арналған субсидиялар көлемдері

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Касенова Б. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" февраля 2018 года № 35/1
Объемы субсидий по направлениям субсидирования
развития племенного животноводства, повышения продуктивности
и качества продукции животноводства на 2018 год

Ескерту. 2-қосымша алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы "5" ақпандағы
№ 35/1 қаулысына
3-қосымша
Бие сүтін өндіру және қайта өндеу құнын арзандату,
оның ішінде ауыл шаруашылығы кооперативтері
үшін 2018 жылға арналған субсидиялау нормативі
Ескерту. 3-қосымша алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы "5" ақпандағы
№ 35/1 қаулысына
4-қосымша
Жылқы етін өндіру құнын арзандату үшін
2018 жылға арналған субсидиялау нормативі
Ескерту. 4-қосымша алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы "5" ақпандағы
№ 35/1 қаулысына
5-қосымша
Ешкі сүтін өндіру және қайта өңдеу құнын арзандату,
оның ішінде ауыл шаруашылығы кооперативтері үшін
2018 жылға арналған субсидиялау нормативі
Ескерту. 5-қосымша алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы "5" ақпандағы
№ 35/1 қаулысына
6-қосымша
Балара ұясымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс
жүргізу үшін 2018 жылға арналған субсидиялау нормативі
Ескерту. 6-қосымша алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы "5" ақпандағы
№ 35/1 қаулысына
7-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылықтарда және ауыл шаруашылығы
кооперативтерінде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыру
бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізушілерге қойылатын
2018 жылға арналған өлшемдер мен талаптар
Ескерту. 7-қосымша алынып тасталды - Павлодар облыстық әкімдігінің 19.11.2018 № 398/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" февраля 2018 года № 35/1
Норматив
субсидий на удешевление стоимости производства и переработки кобыльего молока,
в том числе для сельскохозяйственных кооперативов на 2018 год
Сноска. Приложение 3 исключено постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 4
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" февраля 2018 года № 35/1
Норматив
субсидий на удешевление стоимости производства конины на 2018 год
Сноска. Приложение 4 исключено постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" февраля 2018 года № 35/1
Норматив
субсидий на удешевление стоимости производства и
переработки козьего молока, в том числе для сельскохозяйственных кооперативов
на 2018 год
Сноска. Приложение 5 исключено постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 6
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" февраля 2018 года № 35/1
Норматив
субсидий для ведения селекционной и племенной работы
с пчелосемьями на 2018 год
Сноска. Приложение 6 исключено постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" февраля 2018 года № 35/1
Критерии и требования
к поставщикам услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного
рогатого скота в личных подсобных хозяйствах и сельскохозяйственных кооперативах
на 2018 год
Сноска. Приложение 7 исключено постановлением акимата Павлодарской области от 19.11.2018 № 398/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).