Павлодар облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 ақпандағы "2018 жылғы агроөнеркәсіптік кешені саласындағы кейбір мәселелер туралы" № 35/1 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 19 қарашадағы № 398/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 қарашада № 6114 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 11-бабы 2-тармағының 4), 7) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 15 маусымдағы "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 256 бұйрығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 ақпандағы "2018 жылғы агроөнеркәсіптік кешені саласындағы кейбір мәселелер туралы" № 35/1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5863 болып тіркелген, 2018 жылғы 27 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын "Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 11-бабы 2-тармағының 4), 7) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 15 маусымдағы "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 256 бұйрығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 1-тармағының 2), 3), 4), 5), 6), 7) тармақшалары алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшалары алынып тасталсын.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін электрондық түрде ресми жариялау үшін және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 5 февраля 2018 года № 35/1 "О некоторых вопросах в сфере агропромышленного комплекса на 2018 год"
Постановление акимата Павлодарской области от 19 ноября 2018 года № 398/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 ноября 2018 года № 6114
В соответствии с подпунктами 4), 7) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", приказом заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2018 года № 256 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 5 февраля 2018 года № 35/1 "О некоторых вопросах в сфере агропромышленного комплекса на 2018 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5863, опубликовано 27 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции "В соответствии с подпунктами 4), 7) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", приказом заместителя Премьер - Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2018 года № 256 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
исключить подпункты 2), 3), 4), 5), 6), 7) пункта 1 указанного постановления;
исключить приложения 2, 3, 4, 5, 6, 7 к указанному постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д. С. Махажановқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы "19" қарашадағы
№ 398/7 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы "5" ақпандағы
№ 35/1 қаулысына
1-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды,
мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды
субсидиялау бағыттары бойынша 2018 жылға арналған субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағытының атауы
Өлшем бірлігі
Субсидиялаунормативтері, 1 бірлік үшін, теңге
Субсидияланатын көлем (бас, килограмм, дана, тонна)
Субсидиялаусомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
Етті мал шаруашылығы
Сыйымдылығы бір уақытта кемінде 1000 бас болатын бордақылау алаңдарына бордақылау үшін өткізілген бұқашықтардың құнын арзандату
тiрiдей салмағының бір килограмы

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Махажанова Д. С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области от "19"
ноября 2018 года № 398/7
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "5" февраля 2018 года № 35/1
Объемы субсидий по направлениям субсидирования
развития племенного животноводства, повышения продуктивности
и качества продукции животноводства на 2018 год
Наименование направления субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидирования на 1 единицу, тенге
Субсидируемый объем (голов, килограмм, штук, тонна)
Сумма субсидий, тысяч тенге
1
2
3
4
5
Мясное скотоводство
Удешевление стоимости бычков, реализованных на откорм в откормочные площадки вместимостью не менее 1000 голов единовременно
килограмм живого веса