Павлодар қаласында 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 688/19 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 шілдеде № 6003 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год в городе Павлодаре
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 19 июня 2018 года № 688/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 июля 2018 года № 6003
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Павлодар қаласында 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Н. Әшімбетов
Павлодар қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "19" маусымдағы
№ 688/19 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласында 2018 жылға арналған мектепке
дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру
тапсырысының, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда тамақтану үшін ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына орташа құны кем дегенде (теңге)
1
2
3
4
5
1
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 1 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год в городе Павлодаре согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Павлодара.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара от "19" июня
2018 года № 688/19
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размера
родительской платы на 2018 год в городе Павлодаре
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц, за питание (в тенге)
Средняя стоимость на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
1
2
3
4
5
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 1 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара

3-тен 7 жасқа дейін - 10152
20248
13
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының сөйлеу қабілеті бұзылған балаларға арналған түзету үлгісіндегі № 14 бала бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
100
(жергілікті бюджет)
-
55669
14
Павлодар қаласы әкімдігі Ленин кенті әкімі аппаратының "Ленин кентінің № 15 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
150
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
21481
15
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
340
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
17878
16
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 17 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
161
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
21226
17
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 18 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
148
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
22168
18
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 19 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
220
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
18894
19
Павлодар қаласы әкімдігі Кенжекөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Кенжекөл ауылының "№ 20 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
170
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
23622
20
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
251
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
19766
21
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының туберкулез жұқтырған балаларға арналған санаторлық үлгідегі № 22 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
185
(жергілікті бюджет)
-
48300
22
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 23 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
335
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
19101
23
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 24 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
155
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152

от 3 до 7 лет - 10152
20248
13
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад № 14 города Павлодара коррекционного типа для детей с нарушениями речи" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
100
(местный бюджет)
-
55669
14
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 15 поселка Ленинский" аппарата акима поселка Ленинский, акимата города Павлодара
150
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
21481
15
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 16 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
340
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
17878
16
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 17 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
161
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
21226
17
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 18 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
148
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
22168
18
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 19 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
220
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
18894
19
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 20 села Кенжеколь" аппарата акима Кенжекольского сельского округа города Павлодара, акимата города Павлодара
170
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
23622
20
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
251
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
19766
21
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 22 санаторного типа для тубинфицированных детей города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
185
(местный бюджет)
-
48300
22
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 23 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
335
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
19101
23
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 24 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
155
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152

31630
47
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 48 санаторлық сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
100
(жергілікті бюджет)
-
65838
48
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 49 санаторлық сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
102
(жергілікті бюджет)
-
66368
49
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 50 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
288
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
17279
50
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 51 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
301
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
19321
51
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 52 арнайы балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
64
(жергілікті бюджет)
-
75551
52
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 53 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
321
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
19776
53
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 54 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
345
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
17755
54
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 55 сәбилер бақшасы-Ерте дамыту орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
100
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
19292
55
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының мамандандырылған үлгідегі № 56 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
280
(жергілікті бюджет)
-
17995
56
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 57 сәбилер бақшасы-Көптілде тәрбиелеу орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
320
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
17628
57
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 72 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
228
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 9177
3-тен 7 жасқа дейін - 10152
19363
58
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 79 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

31630
47
Государственное казенное коммунальное предприятие "Санаторный ясли-сад № 48 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
100
(местный бюджет)
-
65838
48
Государственное казенное коммунальное предприятие "Санаторный ясли-сад № 49 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
102
(местный бюджет)
-
66368
49
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 50 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
288
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
17279
50
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 51 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
301
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
19321
51
Государственное казенное коммунальное предприятие "Специальный детский сад № 52 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
64
(местный бюджет)
-
75551
52
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 53 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
321
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
19776
53
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 54 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
345
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
17755
54
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 55 города Павлодара-Центр раннего развития" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
100
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
19292
55
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад № 56 специализированного типа города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
280
(местный бюджет)
-
17995
56
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 57 города Павлодара-Центр полиязычного воспитания" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
320
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
17628
57
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 72 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
228
(местный бюджет)
до 3-х лет - 9177
от 3 до 7 лет - 10152
19363
58
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 79 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара