Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 342/46 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қаңтарда № 6227 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ленин кентінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 324 230 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 24 125 мың теңге;
салық емес түсімдер бойынша – 279 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша –299 826 мың теңге;
2) шығындар – 325 949 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 719;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 719.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 30.05.2019 № 378/52 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.09.2019 № 411/57 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Кенжекөл ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 221 894 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 19 556 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 202 338 мың теңге;
2) шығындар – 223 075 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 181;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 181.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 30.05.2019 № 378/52 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.09.2019 № 411/57 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. Павлодар ауылының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 29 декабря 2018 года № 342/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 января 2019 года № 6227
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Ленинский на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 324 230 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 125 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 279 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 299 826 тысяч тенге;
2) затраты – 325 949 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 719;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 719.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30.05.2019 № 378/52 (вводится в действие с 01.01.2019); от 11.09.2019 № 411/57 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 221 894 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 556 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 202 338 тысяч тенге;
2) затраты – 223 075 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 181;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 181.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 30.05.2019 № 378/52 (вводится в действие с 01.01.2019); от 11.09.2019 № 411/57 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

69 958 мың теңге.
6. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

село Жетекши – 69 958 тысяч тенге.
6. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.