Павлодар қаласы Ленин кентінің көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы Ленин кенті әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № 70 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қарашада № 6124 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласы Ленин кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2018 жылғы 23 мамырдағы облыстық ономастикалық комиссияның қорытындысы негізінде Ленин кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласы Ленин кентінің келесі көшелері:
"Ворошилов" көшесі – "Жүсіпбек Аймауытов" көшесі;
"Ермаковская" көшесі – "Сарайшық" көшесі;
"Лихачев" көшесі – "Отырар" көшесі;
"Лазарев" көшесі – "Желтоқсан" көшесі;
"Пролетарская" көшесі – "Қайнар" көшесі;
"Пахотов" көшесі – "Алаш" көшесі;
"Тухачевский" көшесі – "Достық" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ленин кентінің әкімі Д. Тайгулин

О переименовании улиц поселка Ленинский города Павлодара
Решение акима поселка Ленинский города Павлодара Павлодарской области от 7 ноября 2018 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 ноября 2018 года № 6124
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей поселка Ленинский города Павлодара, на основании заключения областной ономастической комиссии от 23 мая 2018 года аким поселка Ленинский РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы поселка Ленинский города Павлодара:
улицу "Ворошилова" на улицу - "Жүсіпбек Аймауытов";
улицу "Ермаковская" на улицу - "Сарайшық";
улицу "Лихачева" на улицу - "Отырар";
улицу "Лазарева" на улицу - "Желтоқсан";
улицу "Пролетарская" на улицу - "Қайнар";
улицу "Пахотова" на улицу - "Алаш";
улицу "Тухачевского" на улицу - "Достық".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Ленинский Д. Тайгулин