О переименовании улиц сел Кенжеколь, Байдала и Долгое Кенжекольского сельского округа города Павлодара
Решение акима Кенжекольского сельского округа города Павлодара Павлодарской области от 7 ноября 2018 года № 17-1-03/66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 ноября 2018 года № 6117
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей сел Кенжеколь, Байдала и Долгое Кенжекольского сельского округа, на основании заключения областной ономастической комиссии от 23 мая 2018 года аким Кенжекольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Октябрьская" на улицу - "Шоң би", улицу "Луговая" на улицу - "Көкжайық", площадь "Конституции" на площадь "Ата Заң", переулок "Школьный" на переулок "Ұлан" в селе Кенжеколь, улицу "Узденова" на улицу "Ақжол" в селе Байдала, улицу "Лунева" на улицу "Мұрагер" в селе Долгое Кенжекольского сельского округа города Павлодара.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кенжекольского
сельского округа С. Шуакбаев

Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округіндегі Кенжекөл, Байдала және Долгое ауылдарының көшелеріне қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № 17-1-03/66 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 қарашада № 6117 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округіндегі Кенжекөл, Байдала және Долгое ауылдары тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, 2018 жылғы 23 мамырдағы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысының негізінде Кенжекөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округіндегі Кенжекөл ауылының "Октябрьская" көшесін - "Шоң би" көшесі, "Луговая" көшесін - "Көкжайық" көшесі, "Конституция" алаңы - "Ата Заң" алаңы, "Школьный" тұйық көшесін - "Ұлан" тұйық көшесі, Байдала ауылының "Узденов" көшесін - "Ақжол" көшесі, Долгое ауылының "Лунев" көшесін - "Мұрагер" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолдаңысқа енгізіледі.
Кенжекөл ауылдық
округінің әкімі С. Шуақбаев