Екібастұз қаласы Шідерті поселкесінің көшелерін және тұйық көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Шідерті поселкесі әкімінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 8 ақпандағы № 1-03/2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 ақпанда № 5871 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Шідерті поселкесі тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 25 қазандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Екібастұз қаласы Шідерті поселкесі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы Шідерті поселкесінің келесі көшелері мен тұйық көшесі:
"Водопроводная" көшесі "Құрманғазы" көшесі;
"Горняков" көшесі "Кеншілер" көшесі;
"Графтио" көшесі "Әлия Молдағұлова" көшесі;
"Железнодорожная" көшесі "Сұлтанмахмұт Торайғыров" көшесі;
"Калинин" көшесі "Достық" көшесі;
"Комсомольская" көшесі "Бейбітшілік" көшесі;
"Ленин" көшесі "Қаныш Сәтбаев" көшесі;
"Маргулан" көшесі "Әлкей Марғұлан" көшесі;
"Мир" көшесі "Бөгенбай батыр" көшесі;
"Сельская" көшесі "Қабанбай батыр" көшесі;
"Спортивная" көшесі "Мәшһүр Жүсіп" көшесі;
"Степная" көшесі "Желтоқсан" көшесі;
"Центральная" көшесі "Қажымұқан Мұңайтпасұлы" көшесі;
"Юность" көшесі "Жастар" көшесі;
"Юбилейная" көшесі "Ыбырай Алтынсарин" көшесі;
"Мир" тұйық көше "Бірлік" тұйық көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шідерті поселкесі әкімінің
міндетін атқарушы А. Калиякбаров

О переименовании улиц и переулка поселка Шидерты города Экибастуза
Решение исполняющего обязанности акима поселка Шидерты города Экибастуза Павлодарской области от 8 февраля 2018 года № 1-03/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 февраля 2018 года № 5871
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей поселка Шидерты и на основании заключения областной ономастической комиссии от 25 октября 2017 года, исполняющий обязанности акима поселка Шидерты города Экибастуза РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы и переулок поселка Шидерты города Экибастуза:
улицу "Водопроводная" на улицу "Құрманғазы";
улицу "Горняков" на улицу "Кеншілер";
улицу "Графтио" на улицу "Әлия Молдағұлова";
улицу "Железнодорожная" на улицу "Сұлтанмахмұт Торайғыров";
улицу "Калинина" на улицу "Достық";
улицу "Комсомольская" на улицу "Бейбітшілік";
улицу "Ленина" на улицу "Қаныш Сәтбаев";
улицу "Маргулан" на улицу "Әлкей Марғұлан";
улицу "Мира" на улицу "Бөгенбай батыр";
улицу "Сельская" на улицу "Қабанбай батыр";
улицу "Спортивная" на улицу "Мәшһүр Жүсіп";
улицу "Степная" на улицу "Желтоқсан";
улицу "Центральная" на улицу "Қажымұқан Мұңайтпасұлы";
улицу "Юности" на улицу "Жастар";
улицу "Юбилейная" на улицу "Ыбырай Алтынсарин";
переулок "Мира" на переулок "Бірлік".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима поселка Шидерты А. Калиякбаров