Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 159/28 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 ақпанда № 5856 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Ж. Таскенов
Мәслихат хатшысы Ж. Ш. Ташенев
Ақтоғай аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 30 қаңтардағы
№ 159/28 шешіміне
қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5331 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтарда аудандық "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінде жарияланған).
2. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 сәуірдегі "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы (VI шақырылған, ХI кезекті сессиясы) "2017 - 2019 жылдарға арналған "Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 86/15 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5476 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 сәуірде аудандық "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінде жарияланған).
3. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 шілдедегі "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы (VI шақырылған, ХI кезекті сессиясы) "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 95/18 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5581 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 шілдеде аудандық "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінде жарияланған).
4. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қыркүйектегі "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 104/20 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5640 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қазанда аудандық "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Актогайского районного маслихата
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 30 января 2018 года № 159/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 февраля 2018 года № 5856
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Актогайского районного маслихата согласно приложению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Ж. Таскенов
Секретарь маслихата Ж.Ш. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от 30 января 2018 года № 159/28
Перечень утративших силу некоторых решений Актогайского районного маслихата
1. Решение маслихата Актогайского района от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5331, опубликовано 14 января 2017 года в районных газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села").
2. Решение маслихата Актогайского района от 13 апреля 2017 года № 86/15 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (ХI очередная сессия, VI созыва) от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5476, опубликовано 29 апреля 2017 года в районных газетах "Ауыл тыныс", "Пульс села").
3. Решение маслихата Актогайского района от 18 июля 2017 года № 95/18 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (ХI очередная сессия, VI созыв) от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5581, опубликовано 29 июля 2017 года в районных газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села").
4. Решение маслихата Актогайского района от 28 сентября 2017 года № 104/20 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5640, опубликовано 13 октября 2017 года в районных газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села").

5. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 қарашадағы "Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 113/22 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5705 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 қарашада аудандық "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінде жарияланған).
6. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы "Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 51/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 128/24 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5744 болып тіркелген, 2017 жылғы 23 желтоқсанда аудандық "Ауыл тынысы", "Пульс села" газеттерінде жарияланған).

5. Решение маслихата Актогайского района от 22 ноября 2017 года № 113/22 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5705, опубликовано 30 ноября 2017 года в районных газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села").
6. Решение маслихата Актогайского района от 14 декабря 2017 года № 128/24 "О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 51/11 "О бюджете Актогайского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5744, опубликовано 23 декабря 2017 года в районных газетах "Ауыл тынысы", "Пульс села").