Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "Ақтоғай ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 144/26 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 216/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 6189 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "Ақтоғай ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 144/26 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5807 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 каңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін.
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"274506" деген сандар "177538" деген сандармен ауыстырылсын;
"18145" деген сандар "14560" деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "нөлге тең" деген сөздерін "3585" деген сандармен ауыстырылсын;
"256361" деген сандар "159393" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "274506" деген сандар "177538" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармағында:
"193556" деген сандар "81802" деген сандармен ауыстырылсын;
"3750" деген сандар "3236" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"15300 мың теңге - ауылдық аймақтарды көркейту;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 144/26 "О бюджете Актогайского сельского округа на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 21 декабря 2018 года № 216/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2018 года № 6189
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 144/26 "О бюджете Актогайского сельского округа на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5807 опубликованное 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "274506" заменить цифрами "177538";
цифры "18145" заменить цифрами "14560";
в четвертом абзаце слова "равно нулю" заменить цифрами "3585";
цифры "256361" заменить цифрами "159393";
в подпункте 2) цифры "274506" заменить цифрами "177538";
в пункте 4:
цифры "193556" заменить цифрами "81802";
цифры "3750" заменить цифрами "3236";
дополнить абзацем следующего содержания:
"15300 тысяч тенге - на обустройство населенных пунктов;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.