Баянауыл ауданы Майқайың кентінің көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Майқайың кенті әкімінің 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 1-20/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 қазанда № 6068 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес Баянауыл ауданы Майқайың кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2017 жылғы 30 мамырдағы және 2017 жылғы 25 қазандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындылары негізінде, Баянауыл ауданы Майқайың кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Майқайың кентінің "Советов" көшесі "Достық" көшесіне, "Фрунзе" көшесі "Кенші" көшесіне, "Тельман", "Р.Люксембур", "Жилплощадка" көшелері "Бәйтерек" көшесіне, "Мира" көшесі "Қаныш Сәтбаев" көшесіне, "Комсомольская" көшесі "Мұхтар Әуезов" көшесіне, "Микрорайон" көшесі "Шәкен Айманов" көшесіне, "Целинная" көшесі "Жаяу Мұса" көшесіне, "Энгельса" көшесі "Жұмат Шанин" көшесіне, "Ленина", "Спортивная" көшелері "Астана" көшесіне, "Кирова", "К.Маркс" көшелері "Алтын дала" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Майқайың кентінің әкімі С. Аханов

О переименовании улиц поселка Майкаин Баянаульского района
Решение акима поселка Майкаин Баянаульского района Павлодарской области от 10 сентября 2018 года № 1-20/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 октября 2018 года № 6068
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей поселка Майкаин Баянаульского района, на основании заключений областной ономастической комиссии от 30 мая и 25 октября 2017 года, аким поселка Майкаин Баянаульского района РЕШИЛ:
1. Переименовать в поселке Майкаин Баянаульского района улицу "Советов" на улицу "Достық", улицу "Фрунзе" на улицу "Кенші", улицы "Тельмана", "Р. Люксембург", "Жилплощадка" на улицу "Бәйтерек", улицу "Мира" на улицу "Қаныш Сәтбаев", улицу "Комсомольская" на улицу "Мұхтар Әуезов", улицу "Микрорайон" на улицу "Шәкен Айманов", улицу "Целинная" на улицу "Жаяу Мұса", улицу "Энгельса" на улицу "Жұмат Шанин", улицы "Ленина", "Спортивная" на улицу "Астана", улицы "Кирова", "К. Маркс" на улицу "Алтын дала".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Майкаин С. Аханов