Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі "Железинка ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 322-5/40 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 ақпандағы № 196/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 ақпанда № 5868 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі "Железинка ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 322-5/40 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4766 болып тіркелген, 2015 жылы 22 қазандағы аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железин аудандық мәслихатының заңдылық, құқықтық тәртіп және азаматтардың үндеулері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Амиров
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер

О признании утратившим силу решения Железинского районного маслихата от 23 сентября 2015 года № 322-5/40 "Об утверждении регламента маслихата Железинского района"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 6 февраля 2018 года № 196/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 февраля 2018 года № 5868
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Железинского районного маслихата от 23 сентября 2015 года № 322-5/40 "Об утверждении регламента маслихата Железинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4766, опубликованное 22 октября 2015 года в районных газетах "Туған өлке", "Родные просторы").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Железинского районного маслихата по вопросам законности, правопорядка и обращений граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Амиров
Секретарь районного маслихата П. Лампартер