Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қазандағы "Железин ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" № 151/6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 213/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 мамырда № 5973 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қазандағы "Железин ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" № 151/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5678 болып тіркелген, 2017 жылы 18 қарашадағы аудандық "Туған өлке", "Родные просторы" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Железин аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 26 қазандағы "Железин ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" № 151/6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 155/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5788 болып тіркелген, 2018 жылы 27 қаңтардағы аудандық "Туған өлке", "Родные просторы" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железин аудандық мәслихатының заңдылық, құқықтық тәртіп және азаматтардың үндеулері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер

О признании утратившим силу решения Железинского районного маслихата от 26 октября 2017 года № 151/6 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Железинского района"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 25 апреля 2018 года № 213/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 мая 2018 года № 5973
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Железинского районного маслихата от 26 октября 2017 года № 151/6 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Железинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5678, опубликованное в районных газетах "Туған өлке", "Родные просторы" 18 ноября 2017 года).
2. Признать утратившим силу решение Железинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 155/6 "О внесении изменения в решение районного маслихата от 26 октября 2017 года № 151/6 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Железинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5788, опубликованное 27 января 2018 года в районных газетах "Туған өлке", "Родные просторы").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Железинского районного маслихата по вопросам законности, правопорядка и обращений граждан.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата,
Секретарь районного маслихата П. Лампартер