Ертіс аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 111-22-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 ақпанда № 5839 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Ертіс аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі "Ертіс аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 219-40-5 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4749 тіркелген, 2015 жылғы 17 қазандағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған);
2) Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 тамыздағы "Ертіс аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі "Ертіс аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 219-40-5 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 77-17-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5613 тіркелген, 2017 жылғы 9 қыркүйектегі "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Л. Гунжель
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Шингисов

О признании утратившими силу некоторых решений Иртышского районного маслихата
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 12 января 2018 года № 111-22-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 февраля 2018 года № 5839
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Иртышского районного маслихата:
1) решение Иртышского районного маслихата от 16 сентября 2015 года № 219-40-5 "Об утверждении Регламента Иртышского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4749, опубликовано от 17 октября 2015 года в газетах "Ертіс нұры" и "Иртыш");
2) решение Иртышского районного маслихата от 9 августа 2017 года № 77-17-6 "О внесении изменения в решение Иртышского районного маслихата от 16 сентября 2015 года № 219-40-5 "Об утверждении Регламента Иртышского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5613, опубликовано от 9 сентября 2017 года в газетах "Ертіс нұры" и "Иртыш").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии Л. Гунжель
Секретарь Иртышского
районного маслихата Б. Шингисов