Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Ертіс ауылының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 108-21-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қазандағы № 145-31-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қарашада № 6109 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Ертіс ауылының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 108-21-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу мтізілімінде № 5777 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"394 910" сандары "395 053" сандарымен ауыстырылсын;
"349 961" сандары "348 794" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "394 910" сандары "395 053" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 108-21-6 "О бюджете села Иртышск на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 22 октября 2018 года № 145-31-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 ноября 2018 года № 6109. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 108-21-6 "О бюджете села Иртышск на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5777, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "394 910" заменить цифрами "395 053";
цифры "349 961" заменить цифрами "348 794";
в подпункте 2) цифры "394 910" заменить цифрами "395 053";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.