Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Качир аудандық бюджеті туралы" № 1/22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 1/25 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 сәуірде № 5952 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Качир аудандық бюджеті туралы" № 1/22 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5758 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақшасында "5 447 811" деген сандар "5 470 539" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"162 603" деген сандар "158 944" деген сандармен ауыстырылсын;
"180 375" деген сандар "180 804" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 772" деген сандар "21 860" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-162 603" деген сандар "-181 672" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "162 603" деген сандар "181 672" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген. шешімнің. 1, 5-қосымшалары .осы. шешімнің. 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 1/22 "О Качирском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 30 марта 2018 года № 1/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 апреля 2018 года № 5952
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 1/22 "О Качирском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5758, опубликованное 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "5 447 811" заменить цифрами "5 470 539";
в подпункте 3):
цифры "162 603" заменить цифрами "158 944";
цифры "180 375" заменить цифрами "180 804";
цифры "17 772" заменить цифрами "21 860";
в подпункте 5) цифры "-162 603" заменить цифрами "-181 672";
в подпункте 6) цифры "162 603" заменить цифрами "181 672";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Байқоныс ауылдық округі әкімінің аппараты
Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Байконысского сельского округа
Аппарат акима Берегового сельского округа
Аппарат акима Бобровского сельского округа
Аппарат акима Верненского сельского округа
Аппарат акима Воскресенского сельского округа
Аппарат акима Жанакурлусского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
Аппарат акима Калиновского сельского округа
Аппарат акима Октябрьского сельского округа
Аппарат акима Федоровского сельского округа

022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Байқоныс ауылдық округі әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Бобровка ауылдық округі әкімінің аппараты
Воскресенка ауылдық округі әкімінің аппараты
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Береговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
Калиновка ауылдық округі әкімінің аппараты
Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
Федоровка ауылдық округі әкімінің аппараты
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы

022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима Байконысского сельского округа
Аппарат акима Калиновского сельского округа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима Берегового сельского округа
Аппарат акима Бобровского сельского округа
Аппарат акима Воскресенского сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Аппарат акима Берегового сельского округа
Аппарат акима Жанакурлусского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
Аппарат акима Калиновского сельского округа
Аппарат акима Октябрьского сельского округа
Аппарат акима Федоровского сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
Верненка ауылдық округі әкімінің аппараты
Ивановка ауылдық округі әкімінің аппараты
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аппарат акима Верненского сельского округа
Аппарат акима Ивановского сельского округа
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа