Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Качир ауданы бойынша 2018 жылға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" № 5/22 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 қарашадағы № 3/36 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қарашада № 6122 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Качир ауданы бойынша 2018 жылға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" № 5/22 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5821 тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) № 5/22 шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тереңкөл аудандық мәслихатының әлеуметтік сала мен заңдылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Кауц
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов

О признании утратившим силу решения Качирского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 5/22 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Качирскому району на 2018 год"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 7 ноября 2018 года № 3/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 ноября 2018 года № 6122
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Качирского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 5/22 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Качирскому району на 2018 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5821, опубликованное 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата района Тереңкөл по вопросам социальной сферы и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Кауц
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов