Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Песчан және Тереңкөл ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 2/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 6151 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 4 тамыздағы "Павлодар облысының Качир, Лебяжі аудандарын қайта атау туралы" № 724 Жарлығына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Песчан және Тереңкөл ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/23 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5795 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің барлық мәтіні бойынша "Качир аудандық мәслихаты", "Качир аудандық мәслихатының" деген сөздер "Тереңкөл аудандық мәслихаты", "Тереңкөл аудандық мәслихатының" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"131 607" деген сандар "126 955" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 379" деген сандар "5 304" деген сандармен ауыстырылсын;
"773" деген сандар "848" деген сандармен ауыстырылсын;
"125 455" деген сандар "120 803" деген сандармен ауыстырылсын;
2).тармақшасында "131.607" деген сандар "126.955" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"28 518" деген сандар "24 075" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 000" деген сандар "791" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 1/23 "О бюджете Песчанского и Теренкольского сельских округов на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 6 декабря 2018 года № 2/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 декабря 2018 года № 6151
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 4 августа 2018 года № 724 "О переименовании Качирского, Лебяжинского районов Павлодарской области", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 1/23 "О бюджете Песчанского и Теренкольского сельских округов на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5795, опубликованное 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
по всему тексту указанного решения слова "Качирский районный маслихат", "Качирского районного маслихата" заменить словами "маслихат района Тереңкөл", "маслихата района Тереңкөл";
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "131 607" заменить цифрами "126 955";
цифры "5 379" заменить цифрами "5 304";
цифры "773" заменить цифрами "848";
цифры "125 455" заменить цифрами "120 803";
в подпункте 2) цифры "131 607" заменить цифрами "126955";
в пункте 4:
цифры "28518" заменить цифрами "24075";
цифры "1 000" заменить цифрами "791";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.