2019 - 2021 жылдарға арналған Песчан және Тереңкөл ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 1/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 6212 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 127 376 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 969 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 121 207 мың теңге;
2) шығындар – 128 633 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 257;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 257.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 13.06.2019 № 1/45 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.11.2019 № 1/50 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 - 2021 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 582 088 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 40 780 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 876 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 533 432 мың теңге;
2) шығындар – 587 619 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5531;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 531.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 13.06.2019 № 1/45 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.11.2019 № 1/50 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері жалпы 284.231 мың теңге сомасында есепке алынсын, соның ішінде:
Песчан

О бюджете Песчанского и Теренкольского сельских округов на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 28 декабря 2018 года № 1/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2018 года № 6212. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 127 376 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 969 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 200 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 121 207 тысяча тенге;
2) затраты – 128 633 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 257;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 257.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 13.06.2019 № 1/45 (вводится в действие с 01.01.2019); от 22.11.2019 № 1/50 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 582 088 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 40 780 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 876 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 533 432 тысяч тенге;
2) затраты – 587 619 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 531;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 531.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решенияит маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 13.06.2019 № 1/45 (вводится в действие с 01.01.2019); от 22.11.2019 № 1/50 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Учесть в бюджете сельских округов на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 284 231 тысяча тенге, в том числе:
Песчанский

98 991мыңтеңге;
Тереңкөл
185 240мыңтеңге.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджетіне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде есепке алынсын:
45 444 мың теңге – Тереңкөл ауылдық округінде ауылішілік жолдарын орташа жөндеу жүргізуге;
49 926 мың теңге - азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге, оның ішінде:
Песчан 17 115 мың теңге;
Тереңкөл 32 811 мың теңге;
3 325 мың теңге - мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекеленген санаттарының жалақысын көтеруге, оның ішінде:
Песчан 1 606 мың теңге;
Тереңкөл 1 719 мың теңге;
176 725 мың теңге - "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдары бойынша іс-шараларды іске асыруға;
85 224 мың теңге – Тереңкөл ауылдық округіндегі тротуарларға орташа жөндеу жүргізуге;
1 255 мың теңге – Песчан ауылдық округіндегі "Даңқ" ескерткішіне ағымдағы жөндеу жүргізуге;
8 509 мың теңге – мектепке дейінгі ұйымдардағы көп балалы және аз қамтылған отбасылардың балаларын тамақтандыруға.

98 991 тысяча тенге;
Теренкольский
185 240 тысяч тенге.
4. Учесть целевые текущие трансферты из районного бюджета, бюджетам сельских округов на 2019 год в следующих размерах:
45 444 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта внутрипоселковых дорог в Теренкольском сельском округе;
49 926 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", в том числе:
Песчанский 17 115 тысяч тенге;
Теренкольский 32 811 тысяч тенге;
3 325 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих, в том числе:
Песчанский 1 606 тысяч тенге;
Теренкольский 1 719 тысяч тенге;
176 725 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
85 224 тысячи тенге – на проведение среднего ремонта тротуаров в Теренкольском сельском округе;
1 255 тысяч тенге – на проведение текущего ремонта обелиска "Славы" в Песчанском сельском округе;
8 509 тысяч тенге – на питание детей дошкольных организаций из многодетных и малообеспеченных семей.

Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 13.06.2019 № 1/45 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.11.2019 № 1/50 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 13.06.2019 № 1/45 (вводится в действие с 01.01.2019); от 22.11.2019 № 1/50 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тереңкөл аудандық мәслихатының тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Баяндинов
Тереңкөл аудандық
мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Тереңқөл аудандық
мәслихатының 2018 жылғы 28
желтоқсандағы № 1/40 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістермен және толықтырулармен)

6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию маслихата района Тереңкөл.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С. Баяндинов
Секретарь маслихата
района Тереңкөл С. Баяндинов
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл
от 28 декабря 2018 года № 1/40
Бюджет Песчанского сельского округа на 2019 год
(с изменениями и дополнениями)