Качир ауданы Байқоныс ауылдық округі Байқоныс ауылының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Качир ауданы Байқоныс ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 21 ақпандағы № 1-12/02 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 ақпанда № 5872 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Байқоныс ауылдык округі Байқоныс ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 15 тамыздағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Байқоныс ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир ауданы Байқоныс ауылдық округі Байқоныс ауылының келесі көшелері:
"Целинная" көшесі "Еңбекші" көшесі болып;
"Киров" көшесі "Жеңіс" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байқоныс ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Д. Молдагельдинов

О переименовании улиц села Байконыс Байконысского сельского округа Качирского района
Решение исполняющего обязанности акима Байконысского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 21 февраля 2018 года № 1-12/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 февраля 2018 года № 5872
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Байконыс Байконысского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 15 августа 2017 года исполняющий обязанности акима Байконысского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Байконыс Байконысского сельского округа Качирского района:
улицу "Целинная" на улицу "Еңбекші";
улицу "Кирова" на улицу "Жеңіс".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Байконысского сельского округа Д. Молдагельдинов