Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 25/136 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 35/182 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 шілдеде № 6023 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 25/136 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5757 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақта:
1) тармақшада:
"4 624 765" сандары "5 298 701" сандарымен ауыстырылсын;
"651 610" сандары "671 768" сандарымен ауыстырылсын;
"14 405" сандары "25 153" сандарымен ауыстырылсын;
"3 936 048" сандары "4 579 078" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4 673 020" сандары "5 347 025" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"12 831" сандары "12 876" сандарымен ауыстырылсын;
"23 648" сандары "23 603" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -69 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 69 мың теңге;";
5) тармақшада "-61 086" сандары "-61 131" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "61 086" сандары "61 131" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"146 056" сандары "102 525" сандарымен ауыстырылсын;
"27 660" сандары "40 450" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзац алып тасталсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"71 463 мың теңге – мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыруға;
4 000 мың теңге – елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 25/136 "О Павлодарском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 29 июня 2018 года № 35/182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 июля 2018 года № 6023. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 25/136 "О Павлодарском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5757, опубликованное 3 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 624 765" заменить цифрами "5 298 701";
цифры "651 610" заменить цифрами "671 768";
цифры "14 405" заменить цифрами "25 153";
цифры "3 936 048" заменить цифрами "4 579 078";
в подпункте 2) цифры "4 673 020" заменить цифрами "5 347 025";
в подпункте 3):
цифры "12 831" заменить цифрами "12 876";
цифры "23 648" заменить цифрами "23 603";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -69 тысяч тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства – 69 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "-61 086" заменить цифрами "-61 131";
в подпункте 6) цифры "61 086" заменить цифрами "61 131";
в пункте 10:
цифры "146 056" заменить цифрами "102 525";
цифры "27 660" заменить цифрами "40 450";
абзац четвертый исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
"71 463 тысяч тенге – на реализацию дошкольного воспитания и обучения и организацию медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения;
4 000 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.

028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Заңғар ауылдық округі әкiмiнiң аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлді, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
01
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
Ольгинка ауылы әкімінің аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
Шақат ауылдық округi әкімінің аппараты
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру

028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Аппарат акима Зангарского сельского округа
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
032
Капитальные расходы подведомственных организации
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
01
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима села Ольгинка
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Аппарат акима Шакатского сельского округа
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование