Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 25/136 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 42/206 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 6139 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 25/136 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5757 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"5 305 655" сандары "5 658 332" сандарымен ауыстырылсын;
"671 768" сандары "687 186" сандарымен ауыстырылсын;
"35 838" сандары "35 895" сандарымен ауыстырылсын;
"22 702" сандары "24 426" сандарымен ауыстырылсын;
"4 575 347" сандары "4 910 825" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "5 353 979" сандары "5 706 656" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"12 876" сандары "12 401" сандарымен ауыстырылсын;
"36 479" сандары "36 004" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-61 131" сандары "-60 656" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "61 131" сандары "60 656" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"102 525" сандары "102 491" сандарымен ауыстырылсын;
"42 454" сандары "42 654" сандарымен ауыстырылсын;
"71 713" сандары "72 763" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"600 мың теңге - мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге.".
көрсетілген шешімнің 1, 2, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Корепанов
Мәслихат хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының 2018 жылғы 30
қарашадағы № 42/206 шешіміне
1-қосымша
Павлодар аудандық
мәслихатының 2017 жылғы 21

О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 25/136 "О Павлодарском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 30 ноября 2018 года № 42/206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 декабря 2018 года № 6139
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 25/136 "О Павлодарском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5757, опубликованное 3 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 305 655" заменить цифрами "5 658 332";
цифры "671 768" заменить цифрами "687 186";
цифры "35 838" заменить цифрами "35 895";
цифры "22 702" заменить цифрами "24 426";
цифры "4 575 347" заменить цифрами "4 910 825";
в подпункте 2) цифры "5 353 979" заменить цифрами "5 706 656";
в подпункте 3):
цифры "12 876" заменить цифрами "12 401";
цифры "36 479" заменить цифрами "36 004";
в подпункте 5) цифры "-61 131" заменить цифрами "-60 656";
в подпункте 6) цифры "61 131" заменить цифрами "60 656";
в пункте 10:
цифры "102 525" заменить цифрами "102 491";
цифры "42 454" заменить цифрами "42 654";
цифры "71 713" заменить цифрами "72 763";
пункт 10 дополнить абзацем следующего содержания:
"600 тысяч тенге - на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому.".
приложения 1, 2, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Д. Корепанов
Секретарь маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 30 ноября 2018 года № 42/206
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата от 21
декабря 2017 года № 25/136
"О Павлодарском районном