Успен ауданы Қаратай ауылындағы кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Қаратай ауылы әкімінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 ақпанда № 5849 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасыңдағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Успен ауданы Қаратай ауылының тұрғындарының пікірі ескеріле отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 30 мамырдағы және 2017 жылғы 15 тамыздағы қорытындылары негізінде, Қаратай ауылы әкімінің міндетін аткарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен ауданы Қаратай ауылындағы келесі көшелері:
"Степная" көшесі "Азаттық" көшесі болып;
"Октябрьская" көшесі "Татулық" көшесі болып;
"Полтавская" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі болып;
"Кузнецкая" көшесі "Бірлік" көшесі болып;
"Школьная" көшесі "Ыбырай Алтынсарин" көшесі болып;
"Молодежная" көшесі "Бауыржан Момышұлы" көшесі болып;
"Центральная" көшесі "Мәншүк Мәметова" көшесі болып;
"Молдавская" көшесі "Әлия Молдағұлова" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашкы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаратай ауылы әкімінің
міндетін атқарушы Ү. Ивашев

О переименовании некоторых улиц в селе Каратай Успенского района
Решение исполняющего обязанности акима села Каратай Успенского района Павлодарской области от 26 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 февраля 2018 года № 5849
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Каратай Успенского района и на основании заключений областной ономастической комиссии от 30 мая 2017 года и 15 августа 2017 года, исполняющий обязанности акима села Каратай РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Каратай Успенского района:
улицу "Степная" на улицу "Азаттық";
улицу "Октябрьская" на улицу "Татулық";
улицу "Полтавская" на улицу "Тәуелсіздік";
улицу "Кузнецкая" на улицу "Бірлік";
улицу "Школьная" на улицу "Ыбырай Алтынсарин";
улицу "Молодежная" на улицу "Бауыржана Момышулы";
улицу "Центральная" на улицу "Маншук Маметова";
улицу "Молдавская" на улицу "Алии Молдагулова".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села Каратай У. Ивашев