Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы 2014 жылғы 6 мамырдағы № 2/328 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 1/65 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 наурызда № 1458 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы қаласында сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы 2014 жылғы 6 мамырдағы № 2/328 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1055 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 маусымда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) Алматы қаласы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы сәулет және қала құрылысы басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Мәкежановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 6 мая 2014 года № 2/328 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в городе Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 23 февраля 2018 года № 1/65. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 7 марта 2018 года № 1458
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 6 мая 2014 года № 2/328 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1055, опубликовано 5 июня 2014 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Управлению архитектуры и градостроительства города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Макежанова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек