VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХVIII сессиясының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 228 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2018 жылғы 1 маусымда № 1480 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты, депутаттарының бастамашылығы бойынша ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1440 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 158 санында және 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 165 санында жарияланған), VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі XXVII сессияның VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1469 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 21 сәуірдегі "Алматы ақшамы" газетінің № 46 санында және 2018 жылғы 21 сәуірдегі "Вечерний Алматы" газетінің № 50-51 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 200 шешіміне енгізілген өзгерістермен, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"448 017 039" сандары "473 911 458" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жолдағы "388 531 749" сандары "402 840 554" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолдағы "4 414 417" сандары "5 076 257" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттер түсімдері" деген жолдағы "48 893 784" сандары "59 817 558" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"467 501 574,5" сандары "490 957 254,5" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшасында:
"20 237 885" сандары "21 076 624" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "22 177 032" сандары "23 015 771" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-49 601 487,5" сандары "-48 001 487,5" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"49 601 487,5" сандары "48 001 487,5" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы"
Решение внеочередной ХХVIII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 24 мая 2018 года № 228. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 1 июня 2018 года № 1480. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по инициативе депутатов, маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1440, опубликовано 29 декабря 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 158 и 29 декабря 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 165) с изменениями, внесенными решением XXVII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 17 апреля 2018 года № 200 "О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1469, опубликовано 21 апреля 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 46 и 21 апреля 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 50-51) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "448 017 039" заменить цифрами "473 911 458";
в строке "налоговым поступлениям" цифры "388 531 749" заменить цифрами "402 840 554";
в строке "неналоговым поступлениям" цифры "4 414 417" заменить цифрами "5 076 257";
в строке "поступлениям трансфертов" цифры "48 893 784" заменить цифрами "59 817 558".
в подпункте 2):
цифры "467 501 574,5" заменить цифрами "490 957 254,5".
в подпункте 4):
цифры "20 237 885" заменить цифрами "21 076 624";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "22 177 032" заменить цифрами "23 015 771".
в подпункте 5):
цифры "-49 601 487,5" заменить цифрами "-48 001 487,5".
в подпункте 6):
цифры "49 601 487,5" заменить цифрами "48 001 487,5".

359 756
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 966
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
286 049
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
124 478
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
274 171
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7 215
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
659 362
05
Денсаулық сақтау
17 905 954
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 464 029
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
220 607
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
196 451
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 046 459
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
512
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
7 794 761
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
146 552
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 648 209
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 652 045
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 652 045
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
194 144
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
194 144
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
31 148
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 148
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
5 769 827
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
227 358
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

359 756
011
Капитальные расходы государственного органа
11 966
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
286 049
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
124 478
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
274 171
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 215
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
659 362
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
659 362
05
Здравоохранение
17 905 954
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 464 029
006
Услуги по охране материнства и детства
220 607
007
Пропаганда здорового образа жизни
196 451
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
1 046 459
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
512
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
7 794 761
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
146 552
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 648 209
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 652 045
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 652 045
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
194 144
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
194 144
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
31 148
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
31 148
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
5 769 827
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
227 358
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

53 768
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 023
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
136 411
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10 973
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 336 294
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18 933 703
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 895 102
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
507 413
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
550 319
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 054 101
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
264 760
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
518 509
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
853 967
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
774 208
037
Әлеуметтік сауықтандыру
79 759
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 715 791
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 715 791
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
412 314
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
412 314
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 025 007
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
4 025 007
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 066 146
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 090 017
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
54 864
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 382 929

53 768
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 023
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
136 411
030
Капитальные расходы государственного органа
10 973
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 336 294
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
18 933 703
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 895 102
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
507 413
006
Государственная адресная социальная помощь
550 319
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 054 101
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
264 760
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
518 509
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
853 967
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
774 208
037
Социальная реабилитация
79 759
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 715 791
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 715 791
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
412 314
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
412 314
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
4 025 007
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 025 007
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
7 066 146
003
Программа занятости
2 090 017
007
Оказание жилищной помощи
54 864
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 382 929

009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 557 203
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 310 900
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
132 150
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
195 627
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
342 456
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 828 497
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
573 509
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
19 324
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
531 876
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
31 685
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
92 962
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
357 942
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
180 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
40 599
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
388
Алматы қаласының Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
110 099
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
98 858
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 241
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
100 434 900
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
6 382 509
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
6 382 509
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
27 030
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
27 030
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы

009
Социальная поддержка инвалидов
1 557 203
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 310 900
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
132 150
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
195 627
030
Обеспечение деятельности центров занятости
342 456
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 828 497
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
573 509
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
19 324
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
531 876
026
Капитальные расходы государственного органа
31 685
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
92 962
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
357 942
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
180 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
40 599
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
26 780
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
110 099
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
98 858
003
Капитальные расходы государственного органа
11 241
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
100 434 900
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
6 382 509
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
6 382 509
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
27 030
031
Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
27 030
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы

342 733
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
5 821 385
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 772 237
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
5 772 237
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
49 148
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
49 148
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16 579 973
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
4 663 884
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
170 922
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24 290
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13 000
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 401
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
207 814
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
74 786
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 600
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 490
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 000 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 279 942
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 707 566
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
485 219
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
485 219
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
11 048 146
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
116 564
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
7 696 749
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
2 864 329
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
340 192

342 733
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
5 821 385
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
5 772 237
012
Развитие теплоэнергетической системы
5 772 237
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
49 148
029
Развитие газотранспортной системы
49 148
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16 579 973
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города реcпубликанского значения, столицы
4 663 884
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
170 922
003
Капитальные расходы государственного органа
24 290
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
13 000
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 401
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
207 814
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
74 786
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
19 600
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 490
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 000 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 279 942
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 707 566
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
485 219
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
485 219
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
11 048 146
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
116 564
004
Мероприятия по охране окружающей среды
7 696 749
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
2 864 329
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
340 192

785 476
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
6 435 688
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
293 128
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
5 750 207
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
291 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
101 353
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
315 946
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
315 946
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
5 487 610
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
5 487 610
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
463 752
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
463 752
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
735 028
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
735 028
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 461 200
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
1 461 200
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
179 010
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
179 010
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
415 585
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147 108
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 711
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
252 766
14
Борышқа қызмет көрсету
27 643
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
27 643
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету

785 476
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
6 435 688
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
293 128
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
5 750 207
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
291 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 353
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
315 946
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
315 946
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
5 487 610
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
5 487 610
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
463 752
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
463 752
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
735 028
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
735 028
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 461 200
031
Строительство комплекса административных зданий
1 461 200
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
179 010
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
179 010
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
415 585
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
147 108
003
Капитальные расходы государственного органа
15 711
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
252 766
14
Обслуживание долга
27 643
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
27 643
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
1 376 068,0
383
Алматы қаласының тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы
2 890 719
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2 890 719
06
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1 939 147,0
1
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1 939 147,0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
1 939 147,0
002
Коммуналдық меншіктегі заңды тұлғалардың қатысу үлестерін, бағалы қағаздарын сатудан түсетін түсімдер
1 504 434,0
05
Мүліктік кешен түріндегі коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жүргізуіндегі өзге мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін түсімдер
434 713,0
V. Бюджеттік дефицит
-48 001 487,5
VI. Бюджет дефицитін қаржыландыру
48 001 487,5
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XXVIII сессиясының төрағасы
Б. Садықов
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
1 376 068
383
Управление жилья и жилищной инспекции города Алматы
2 890 719
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
2 890 719
06
Поступления от продажи финансовых активов государства
1 939 147
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1 939 147
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
1 939 147
02
Поступления от продажи доли участия, ценных бумаг юридических лиц, находящихся в коммунальной собственности
1 504 434
05
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
434713
V. Дефицит бюджета
-48 001 487,5
VI. Финансирование дефицита бюджета
48 001 487,5
Председатель внеочередной XXVIII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва Б. Садыков
Секретарь маслихата города Алматы VI-го созыва К. Казанбаев