VІ сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХІ сессиясының "Алматы қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті бекіту туралы" 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 146 шешімінің қолданылуын тоқтата тұру туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХX сессиясының 2018 жылғы 17 шілдедегі № 244 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2018 жылғы 27 шілдеде № 1493 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 1-тармағына сәйкес, VІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VІ сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХІ сессиясының "Алматы қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті бекіту туралы" 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 146 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде № 1405 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) қолданылуы 2018 жылдың 1 қыркүйегіне дейін тоқтатылсын.
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының кәсіпкерлікті және коммуналдық шаруашылықты дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы К.В. Авершинге және Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. А. Мәкежановқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, 2018 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс XXX
сессиясының төрағасы
Б. Садықов
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев

О приостановлении действия решения XXI сессии маслихата города Алматы VI созыва от 15 сентября 2017 года № 146 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Алматы"
Решение внеочередной ХXX сессии маслихата города Алматы VI созыва от 17 июля 2018 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 27 июля 2018 года № 1493
В соответствии с пунктом 1 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат города Алматы VI-го созыва, РЕШИЛ:
1. Приостановить действие решения XXI сессии маслихата города Алматы VI созыва от 15 сентября 2017 года № 146 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1405, опубликовано 28 сентября 2017 года в газете "Алматы Ақшамы" и "Вечерний Алматы") до 1 сентября 2018 года.
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по развитию предпринимательства и коммунального хозяйства маслихата города Алматы Авершина К.В. и заместителя акима города Алматы Макежанова С.А.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие с 1 июля 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
XXX-ой сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
Б. Садыков
Секретарь маслихата города
Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев