VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХXVII сессиясының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 281 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2018 жылғы 27 қарашада № 1515 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты, депутаттарының бастамашылығы бойынша ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1440 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 158 санында және 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 165 санында жарияланған), VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі XXVII сессияның VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1469 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 21 сәуірдегі "Алматы ақшамы" газетінің № 46 санында және 2018 жылғы 21 сәуірдегі "Вечерний Алматы" газетінің № 50-51 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 200 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы кезектен тыс XXVIII сессиясының VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1480 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 5 маусымдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 64 санында және 2018 жылғы 5 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 71-72 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 228 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 17 шілдедегі кезектен тыс XXX сессиясының VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1492 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 28 шілдедегі "Алматы ақшамы" газетінің № 85 санында және 2018 жылғы 28 шілдедегі "Вечерний Алматы" газетінің № 92-93 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 240 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 28 қыркүйектегі кезектен тыс XXXV сессиясының VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1502 рет санымен тіркелген, 2018 жылғы 11 қазандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 115 санында және 2018 жылғы 11 қазандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 123 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 274 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы"
Решение ХХXVII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 21 ноября 2018 года № 281. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 ноября 2018 года № 1515. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по инициативе депутатов, маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1440, опубликовано 29 декабря 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 158 и 29 декабря 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 165) с изменениями, внесенными решением XXVII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 17 апреля 2018 года № 200 "О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1469, опубликовано 21 апреля 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 46 и 21 апреля 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 50-51), с изменениями, внесенными решением внеочередной XXVIII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 24 мая 2018 года № 228 "О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1480, опубликовано 5 июня 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 64 и 5 июня 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 71-72), с изменениями, внесенными решением внеочередной XXX-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 17 июля 2018 года № 240 "О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1492, опубликовано 28 июля 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 85 и 28 июля 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 92-93), с изменениями, внесенными решением внеочередной XXXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 28 сентября 2018 года № 274 "О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1502, опубликовано 11 октября 2018 года в газете "Алматы ақшамы" № 115 и 11 октября 2018 года в газете "Вечерний Алматы" № 123) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

11 966
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
278 557
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
124 478
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
262 171
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
5 792
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
643 667
05
Денсаулық сақтау
17 185 207
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 720 951
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
196 092
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
178 400
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
1 346 459
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
6 811 217
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
93 543
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 717 674
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 652 045
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 652 045
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
198 325
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
198 325
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
31 148
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 148
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
5 771 521
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
212 423
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
74 568
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 572
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер

11 966
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
278 557
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
124 478
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
262 171
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 792
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
643 667
05
Здравоохранение
17 185 207
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 720 951
006
Услуги по охране материнства и детства
196 092
007
Пропаганда здорового образа жизни
178 400
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
1 346 459
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
6 811 217
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
93 543
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 717 674
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 652 045
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 652 045
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
198 325
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
198 325
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
31 148
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
31 148
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
5 771 521
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
212 423
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
74 568
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 572
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

136 411
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10 973
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 331 574
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
19 881 315
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 488 265
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
508 026
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
142 869
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 054 101
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
264 760
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
518 509
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
809 899
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
731 583
037
Әлеуметтік сауықтандыру
78 316
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 713 728
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 713 728
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
412 314
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
412 314
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 046 734
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
5 046 734
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 257 863
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 088 067
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
45 964
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 174 107
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 903 205
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

136 411
030
Капитальные расходы государственного органа
10 973
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 331 574
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
19 881 315
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 488 265
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
508 026
006
Государственная адресная социальная помощь
142 869
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 054 101
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
264 760
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
518 509
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
809 899
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
731 583
037
Социальная реабилитация
78 316
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 713 728
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 713 728
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
412 314
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
412 314
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
5 046 734
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
5 046 734
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
7 257 863
003
Программа занятости
2 088 067
007
Оказание жилищной помощи
45 964
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 174 107
009
Социальная поддержка инвалидов
1 903 205
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1 370 467
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
132 150
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
195 627
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
348 276
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 001 165
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
709 702
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 810
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
529 610
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
35 213
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
86 862
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
359 022
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
218 400
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
49 546
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
388
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
124 567
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
114 414
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 153
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
92 468 739
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
4 652 031
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
4 652 031
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
71 346
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
71 346
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 685 940
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 685 940
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы

1 370 467
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
132 150
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
195 627
030
Обеспечение деятельности центров занятости
348 276
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 001 165
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
709 702
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 810
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
529 610
026
Капитальные расходы государственного органа
35 213
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
86 862
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
359 022
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
218 400
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
49 546
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
26 780
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города республиканского значения, столицы
124 567
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
114 414
003
Капитальные расходы государственного органа
10 153
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
92 468 739
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
4 652 031
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
4 652 031
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
71 346
031
Ремонт объектов городов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
71 346
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
2 685 940
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 685 940
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы

75 852
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 247
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
317 177
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
5 592 741
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 544 449
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
5 544 449
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
48 292
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
48 292
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 949 571
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
3 439 659
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
216 481
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24 290
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13 000
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 401
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
207 814
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
30 835
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
9 016
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 291
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
694 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
370 892
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 707 566
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
485 202
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
485 202
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
7 603 155
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 696
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
4 360 921
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту

75 852
004
Капитальные расходы государственного органа
4 247
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
317 177
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
5 592 741
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
5 544 449
012
Развитие теплоэнергетической системы
5 544 449
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
48 292
029
Развитие газотранспортной системы
48 292
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 949 571
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
3 439 659
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
216 481
003
Капитальные расходы государственного органа
24 290
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
13 000
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 401
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
207 814
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
30 835
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных животных
9 016
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 291
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
694 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
370 892
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 707 566
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
485 202
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
485 202
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
7 603 155
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
125 696
004
Мероприятия по охране окружающей среды
4 360 921
005
Развитие объектов охраны окружающей среды

774 365
13
Басқалар
18 441 026
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
745 320
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
745 320
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
68 304
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
68 304
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
5 753 577
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
293 128
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
5 068 096
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
291 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
101 353
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
715 946
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
715 946
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
6 787 610
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
6 787 610
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
463 752
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
463 752
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
224 976
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
224 976
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
3 159 464
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу

774 365
13
Прочие
18 441 026
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
745 320
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
745 320
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
68 304
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
68 304
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
5 753 577
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
293 128
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020
5 068 096
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020
291 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 353
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
715 946
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
715 946
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
6 787 610
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
6 787 610
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
463 752
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
463 752
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
224 976
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
224 976
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
3 159 464
031
Строительство комплекса административных зданий