Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 05 "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № 03 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қарашада № 1512 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 11.04.2019 № 2 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабының 1, 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабын басшылыққа ала отырып, Алматы қаласы Бостандық ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 05 шешіміне (Алматы қаласы Әділет департаментінің нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1027 болып 2014 жылғы 23 сәуірде тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 49-51 санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2014 жылдың 29 сәуіріндегі № 49-50 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің қосымшасында № 300, 301, 489, 490, 491, 493 сайлау учаскелері орталығының атауы, осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакциясында жазылсын;
2) көрсетілген шешімнің қосымшасында № 225, 228, 229, 230, 232, 233, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 246, 249, 250, 251, 252, 253, 255, 261, 262, 274, 291, 292, 293, 298, 299, 300, 301, 489, 490, 491, 493 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
3) көрсетілген шешімнің қосымшасына осы шешімнің № 3 қосымшасына сәйкес жаңадан ашылған № 555, 556, 557, 558, 559 сайлау учаскелерімен толықтырылсын.
2. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, тіркелгеннен кейін ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және Бостандық ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бостандық ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.Ж. Алияроваға жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 15 апреля 2014 года № 05 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы"
Решение акима Бостандыкского района города Алматы от 22 ноября 2018 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 22 ноября 2018 года № 1512. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 11.04.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Бостандыкского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 15 апреля 2014 года № 05 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции города Алматы за № 1027 от 23 апреля 2014 года, опубликованный в газетах "Алматы ақшамы" от 29 апреля 2014 года № 49-51 и "Вечерний Алматы" от 29 апреля 2014 года № 49-50) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении к указанному решению наименование центров избирательных участков № 300, 301, 489, 490, 491, 493 изложить в новой редакции, согласно приложению № 1 к настоящему решению;
2) в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 225, 228, 229, 230, 232, 233, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 246, 249, 250, 251, 252, 253, 255, 261, 262, 274, 291, 292, 293, 298, 299, 300, 301, 489, 490, 491, 493 согласно приложению № 2 к настоящему решению;
3) приложение к указанному решению дополнить вновь образованными избирательными участками № 555, 556, 557, 558, 559 согласно приложению № 3 к настоящему решению.
2. Аппарату акима Бостандыкского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Бостандыкского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бостандыкского района Алиярову Б.Ж.

4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Рақымбетов
Алматы қаласы
Бостандық ауданы әкімінің
2018 жылғы 22 қарашасындағы
№ 03 шешіміне № 1 қосымша
№ 300 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағынауданы, 42 үй, "№ 125 жалпы білім
беретін мектеп" КММ, телефоны: 396-47-48, 396-47-70 № 301 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағынауданы, 42 үй, "№ 125 жалпы білім
беретін мектеп" КММ, телефоны: 396-47-48, 396-47-70 № 489 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ерменсай шағынауданы, (Желтоксан) Жәңгір хан көшесі,
18 үй "№ 183 жалпы білім беретін мектеп" КММ, телефоны: 386-72-15, 380-93-85 № 490 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынауданы, Қазыбек Тауасарұлы (Тәуелсіздік)
көшесі, 33 үй, "№ 189 жалпы білім беретін мектеп" КММ, телефоны: 298-78-70,
298-64-38 № 491 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынауданы, Қазыбек Тауасарұлы (Тәуелсіздік)
көшесі, 83 үй, "Алатау" дәрігерлік амбулаториясы, телефоны: 298-79-31, 297-70-81 № 493 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ремизовка шағынаудан, Жансая (Көктем) көшесі,
1А үй, "Көктем" санаторийі, телефоны: 380-34-68
Алматы қаласы
Бостандық ауданы әкімінің
2018 жылғы 22 қарашасындағы
№ 03 шешіміне № 2 қосымша
№ 225 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-2 шағынауданы, 25 үй, "№ 68
мектеп-гимназиясы" КММ, телефоны: 229-27-55, 265-79-65
Шекарасы: Біржан көшесінен бастап, Навои көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай, Орбита-2 шағынауданының 1, 2, 6 үйлерді қоса және Орбита-2 шағынаудандағы 10 үйді есептемегенде әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылынан бастап, Дулати көшесінің бойымен (шығыс жағы) Хан-Тәңірі шағынауданын, Свежесть, Энергия, Энергия-1, Энергия-2, Энергия-3 бау-бақша шаруашылығы бірлестіктерін қоса есептегенде Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (батыс жағы) солтүстікке қарай, Витебская көшесінің (екі жағы) бойындағы үйлерді қоса, Навои көшесінің 314Б үйінің бұрышына дейін, 314Б үйдің бұрышынан бастап (оңтүстік жағы) батысқа қарай Навои көшесіндегі 310 үйді есептемегенде Навои көшесіне дейін.
№ 228 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 шағынауданы, 41 үй, "№ 60 гимназия"
КММ, телефоны: 265-48-87, 265-43-88
Шекарасы: Навои көшесінен бастап Торайғыров көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай, Орбита-1 шағынауданындағы 1, 2, 3 үйлерді және Навои көшесіндегі (солтүстік жағы) 208/2, 208/4, 208/7, 208/8, 210/3 үйлерді қоса есептегенде Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Навои көшесіндегі 310 үйдің бұрышына дейін, Навои көшесіндегі 314 үйді қоса есептегенде, Навои көшесіндегі 310 үйдің бұрышынан (шығыс жағы) солтүстікке қарай Торайғыров көшесіне дейін.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Рахимбетов
Приложение № 1
к решению акима
Бостандыкского района
города Алматы
от 22 ноября 2018 года № 03
Избирательный участок № 300
Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, 42, КГУ "Общеобразовательная
школа № 125", телефон 396-47-48, 396-47-70 Избирательный участок № 301
Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, 42, КГУ "Общеобразовательная
школа № 125", телефон 396-47-48, 396-47-70 Избирательный участок № 489
Центр: город Алматы, микрорайон Ерменсай, улица Жангир хан (Желтоксан),
18, КГУ "Общеобразовательная школа № 183", телефон 386-72-15, 380-93-85 Избирательный участок № 490
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Казыбек Тауасарулы
(Тауелсиздик), 33, КГУ "Общеобразовательная школа № 189",
телефон 298-78-70, 298-64-38 Избирательный участок № 491
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Казыбек Тауасарулы
(Тауелсиздик), 83, врачебная амбулатория "Алатау",
телефон 298-79-31, 297-70-81 Избирательный участок № 493
Центр: город Алматы, микрорайон Ремизовка, улица Коктем, 1А,
Санаторий "Коктем", телефон 380-34-74
Приложение № 2
к решению акима
Бостандыкского района
города Алматы
от 22 ноября 2018 года № 03
Избирательный участок № 225 Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-2, дом 25, КГУ "Школа-гимназия
№ 68", телефон 229-27-55, 265-79-65
Границы: от улицы Биржана по улице Навои (западная сторона) в южном направлении, включая дома 1, 2, 6 микрорайона Орбита-2 и исключая дом 10 микрорайона Орбита-2 до проспекта Аль-Фараби, исключая по проспекту Аль-Фараби дома 131, 133, от проспекта Аль-Фараби по улице Дулати (восточная сторона) в южном направлении, включая микрорайон Хан-Тенгри, садоводческие товарищества: Свежесть, Энергия, Энергия-1, Энергия-2, Энергия-3 до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (западная сторона) в северном направлении включая дома по улице Витебской (обе стороны) до торца дома 314Б по улице Навои, от торца дома 314Б (южная сторона) в западном направлении, исключая дом 310 по улице Навои, до улицы Навои.
Избирательный участок № 228 Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, дом 41, КГУ "Гимназия № 60",
телефон 265-48-87, 265-43-88
Границы: от улицы Навои по улице Торайгырова (южная сторона) в восточном направлении, включая микрорайон Орбита-1 дома 1, 2, 3 и по улице Навои (северная сторона) дома 208/2, 208/4, 208/7, 208/8, 210/3, до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (западная сторона) в южном направлении до торца дома 310 по улице Навои, включая дом 314 по улице Навои, от торца дома 310 по улице Навои (восточная сторона) в северном направлении до улицы Торайгырова.

№ 229 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 шағынауданы, 41 үй, "№ 60 гимназия"
КММ, телефоны: 265-48-87, 265-43-88
Шекарасы: Орбита-1 шағынауданындағы 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер.
№ 230 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 88 үй, "№ 63 жалпы білім
беретін мектеп" КММ, телефоны: 395-62-00, 376-59-20
Шекарасы: Өтепов көшесінен бастап Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Журавлев көшесіне дейін, Журавлев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесіндегі 266 үйді қоса, Розыбакиев көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүтікке қарай Байқадамов көшесіне дейін, Байқадамов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Каблуков көшесіне дейін, Каблуков көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Каблуков көшесіндегі 129/2 үйдің бұрышына дейін, Каблуков көшесіндегі 123, 129, 129/1, 129/3, 129А үйлерді есептемегенде, әрі қарай 129/2 үйдің бұрышынан (солтүстік жағы) батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Өтепов көшесіне дейін, Каблуков көшесіндегі 31-ден 87-ге дейінгі үйлерді және Өтепов көшесіндегі (солтүстік жағы) 33, 35, 37 үйлерді қоса, Өтепов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Радостовец көшесіне дейін.
№ 232 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 133 үй, Т.К. Жүргенов атындағы Қазақ
ұлттық өнер академиясының жанындағы колледж-интернат, телефоны: 395-12-48
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен бастап Каблуков көшесіндегі 117 үйдің жанынан шығысқа қарай, Каблуков көшесіндегі 123, 129, 129/1, 129/2, 129/3 үйлерді қоса Каблуков көшесіндегі 129/2 үйдің бұрышына дейін, 129/2 үйдің бұрышынан (шығыс жағы) солтүстікке қарай Березовский көшесіне дейін, Березовский көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Тәжібаева Патшайым көшесіне дейін, Тәжібаева Патшайым көшесінен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Ходжанов көшесіне дейін, Ходжанов көшесінің бойымен екі жағында қоспай шығысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Есқараев көшесіне дейін, Есқараев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Тәжібаева Патшайым көшесіне дейін, Тәжібаева Патшайым көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Каблуков көшесіне дейін, Каблуков көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Каблуков көшесіндегі 117 үйдің бұрылысына дейін.

Избирательный участок № 229 Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, дом 41, КГУ "Гимназия № 60",
телефон 265-48-87, 265-43-88
Границы: микрорайон Орбита-1 дома 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 230 Центр: город Алматы, улица Каблукова, 88, КГУ "Общеобразовательная школа
№ 63", телефон 395-62-00, 376-59-20
Границы: от улицы Утепова по улице Радостовца (западная сторона) в южном направлении до улицы Журавлева, по улице Журавлева (северная сторона) в западном направлении до улицы Розыбакиева, включая дом 266 по улице Розыбакиева, по улице Розыбакиева (западная сторона) в южном направлении до улицы Байкадамова, по улице Байкадамова (северная сторона) в западном направлении до улицы Каблукова, по улице Каблукова (западная сторона) в южном направлении до торца дома 129/2 улицы Каблукова, исключая по улице Каблукова дома 123, 129, 129/1, 129/3, 129А, от торца дома 129/2 улицы Каблукова (северная сторона) в западном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до улицы Утепова, включая по улице Каблукова дома с 31 по 87 и по улице Утепова (северная сторона) дома 33, 35, 37, по улице Утепова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Радостовца.
Избирательный участок № 232 Центр: город Алматы, улица Каблукова, 133, колледж-интернат, при Казахской
национальной академии искусств имени Т.К. Жургенова, телефон 395-12-48
Границы: от речки Большая Алматинка вдоль дома по улице Каблукова переулок 117 в восточном направлении включая дома 123, 129, 129/1, 129/2, 129/3 по улице Каблукова до торца дома 129/2 по улице Каблукова, от торца дома 129/2 (восточная сторона) в северном направлении до улицы Березовского, по улице Березовского (южная сторона) в восточном направлении до улицы Тажибаевой Патшайым, по улице Тажибаевой Патшайым (западная сторона) в южном направлении до улицы Ходжанова, по улице Ходжанова исключая еҰ обе стороны восточном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) в южном направлении до улицы Ескараева, по улице Ескараева (северная сторона) в западном направлении до улицы Тажибаевой Патшайым, по улице Тажибаевой Патшайым (западная сторона) в южном направлении до улицы Каблукова, по улице Каблукова (западная сторона) в южном направлении до улицы Торайгырова, по улице Торайгырова (северная сторона) в западном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до торца дома 117 по улице Каблукова переулок.

№ 233 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-1 шағынауданы, 41 үй, "№ 60 гимназия" КММ,
телефоны: 265-48-87, 265-43-88
Шекарасы: Орбита-1 шағынауданындағы 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33 және Орбита-3 шағынауданндағы 2, 3, 4 үйлер.
№ 238 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Орбита-3 шағынауданы, 55 үй, "№ 45 жалпы білім
беретін мектеп" КММ, телефоны: 229-33-64, 249-90-44
Шекарасы: Орбита-3 шағынауданындағы 1, 5, 6, 7, 7А, 8, 13, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 25.
№ 239 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 28 үй, "Халықаралық білім
беру корпорациясы" акционерлік қоғамы (Қазақ бас сәулет құрылыс
академиясының оқу корпусы), телефоны: 309-73-18
Шекарасы: Рысқұлбеков көшесінен бастап Щепкин көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Торайғыров көшесіне дейін, Эйлер көшесінің бойындағы барлық үйлерді қоса және Щепкин көшесіндегі 39 үйді Торайғыров көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Саин көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 11А, 11/39,13, 15, 21, 25, 27, 29, 39, 41, 43, 45, 45А, 47, 49, 51, 53 үйлерді қоспай, Саин көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Рысқұлбеков көшесіне дейін, Рысқұлбеков көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Щепкин көшесіне дейін.
№ 240 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 28 үй, "Халықаралық білім беру
корпорациясы" акционерлік қоғамы (Қазақ бас сәулет құрылыс академиясының
оқу корпусы), телефоны: 309-63-06
Шекарасы: Саин көшесінен бастап Рысқұлбеков көшесінің бойымен шығысқа қарай Рысқұлбеков көшесіндегі 34 үйге дейін, 34 үйден бастап оңтүстікке қарай Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесіндегі 11А, 11/39, 13, 15, 21, 25, 27, 29, 39, 41, 45, 45В, 47, 49, 51, 53 үйлерді, Щепкин көшесіндегі 39 үйді қоса алғанда, Торайғыров көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Саин көшесіне дейін, Саин көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Рысқұлбеков көшесіне дейін.
№ 241 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлбеков көшесі, 20 үй, "№ 37 жалпы білім
беретін мектеп" КММ, телефоны: 265-19-91, 227-68-99
Шекарасы: Щепкин көшесінен бастап Рысқұлбеков көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Навои көшесіне дейін, Навои көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Тоқтабаев көшесіне дейін, Тоқтабаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Навои көшесіндегі 208/2, 208/4, 208/7, 208/8, 210/3 үйлерді қоспай Торайғыров көшесіне дейін, Торайғыров көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Щепкин көшесіне дейін, Щепкин көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Эйлер көшесінің бойындағы барлық үйлерді қоспай Рысқұлбеков көшесіне дейін.

Избирательный участок № 233 Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-1, дом 41, КГУ "Гимназия № 60",
телефон 265-48-87, 265-43-88
Границы: микрорайона Орбита-1 дома 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33 и микрорайона Орбита-3 дома 2, 3, 4.
Избирательный участок № 238 Центр: город Алматы, микрорайон Орбита-3, дом 55, КГУ
"Общеобразовательная школа № 45", телефон 229-33-64, 249-90-44
Границы: микрорайона Орбита-3 дома 1, 5, 6, 7, 7А, 8, 13, 16, 19, 20, 21, 22, 24, 25.
Избирательный участок № 239 Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, 28, Акционерное общество
"Международная образовательная корпорация" (учебный корпус Казахской
головной архитектурно-строительной академии), телефон 309-73-18
Границы: от улицы Рыскулбекова по улице Щепкина (западная сторона) в южном направлении, до улицы Торайгырова, включая все дома по улице Эйлера и исключая дом по улице Щепкина 39, по улице Торайгырова (северная сторона) в западном направлении до улицы Саина, исключая по улице Торайгырова дома 11А, 11/39, 13, 15, 21, 25, 27, 29, 39, 41, 43, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, по улице Саина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Рыскулбекова, по улице Рыскулбекова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Щепкина.
Избирательный участок № 240 Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, 28, Акционерное общество
"Международная образовательная корпорация" (учебный корпус Казахской
головной архитектурно-строительной академии), телефон 309-63-06
Границы: от улицы Саина по улице Рыскулбекова в восточном направлении до дома 34 по улице Рыскулбекова, от дома 34 в южном направлении до улицы Торайгырова, включая дома по улице Торайгырова 11А, 11/39, 13, 15, 21, 25, 27, 29, 39, 41, 45, 45В, 47, 49, 51, 53, по улице Щепкина дом 39, по улице Торайгырова (северная сторона) в западном направлении до улицы Саина, по улице Саина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Рыскулбекова.
Избирательный участок № 241 Центр: город Алматы, улица Рыскулбекова, 20, КГУ "Общеобразовательная
школа № 37", телефон 265-19-91, 227-68-99
Границы: от улицы Щепкина по улице Рыскулбекова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Навои, по улице Навои (восточная сторона) в северном направлении до улицы Токтабаева, по улице Токтабаева (южная сторона) в восточном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (западная сторона) в южном направлении до улицы Торайгырова, исключая по улице Навои дома 208/2, 208/4, 208/7, 208/8, 210/3, по улице Торайгырова (северная сторона) в западном направлении до улицы Щепкина, по улице Щепкина (восточная сторона) в северном направлении, исключая все дома по улице Эйлера до улицы Рыскулбекова.

№ 242 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А үй,
"№ 94 мектеп-гимназиясы" КММ, телефоны: 392-05-50, 392-00-59
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Жароков көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Жандосов көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойындағы 169 үйді қоспай, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Айманов көшесіне дейін, Айманов көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай, Сәтбаев көшесіндегі 62, 62А үйлерді қосып, ал Сәтбаев көшесіндегі 54, 56 үйлерді қоспай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Жароков көшесіне дейін.
№ 243 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 69 үй, "№ 22 мектеп-гимназиясы"
КММ, телефоны: 392-05-72, 392-05-71
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Айманов көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Солодовников көшесіне дейін, Солодовников көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Розыбакиев көшесіне дейін Солодовников көшесіндегі 21 үйді қоспай, Розыбакиев көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Абай даңғылына дейін, Розыбакиев көшесіндегі 136 үйді қоспай, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Айманов көшесіне дейін.
№ 244 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 135А үй, "Әділет" колледжі,
телефон 392-02-70
Шекарасы: Жандосов көшесінен бастап Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) солтүстікке қарай Радостовец көшесіндегі 152Е, 152Ж және 177-ден 183-ке дейінгі үйлерді қоспай, Солодовников көшесіне дейін, Солодовников көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Солодовников көшесіндегі 21 үйді қоса Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сәтпаев көшесіне дейін, Сәтпаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай, Сәтпаев көшесіндегі 62, 62А үйлерді қоспай, Сәтбаев көшесіндегі 54,56 үйлерді қоса отырып Айманов көшесіне дейін, Айманов көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Радостовец көшесіне дейін.
№ 246 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101 үй, "№ 65 жалпы білім
беретін мектеп" КММ, телефоны: 392-87-47, 392-87-28
Шекарасы: Солодовников көшесінен бастап Егізбаев көшесінің бойымен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай және одан әрі (солтүстік жағы) шығысқа қарай өтпелі жол бойымен Розыбаекиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (батыс жағы) солтүстікке қарай Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесіндегі (солтүстік жағы) 89, 93, 95, 97 үйлерді және Розыбакиев көшесіндегі 136 үйді қоса Егізбаев көшесіне дейін, Егізбаев көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Солодовников көшесіне дейін.

Избирательный участок № 242 Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 135А, КГУ "Школа-гимназия
№ 94", телефон 392-05-50, 392-00-59
Границы: от проспекта Абая по улице Жарокова (западная сторона) в южном направлении до улицы Джандосова, исключая дом 169 по улице Жарокова, по улице Джандосова (северная сторона) в западном направлении до улицы Айманова, по улице Айманова (восточная сторона) в северном направлении, включая дома 62, 62А и исключая дома 54, 56 по улице Сатпаева до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) в восточном направлении до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 243 Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 69, КГУ "Школа-гимназия № 22",
телефон 392-05-72, 392-05-71
Границы: от проспекта Абая по улице Айманова (западная сторона) в южном направлении до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (северная сторона) в западном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) в южном направлении до улицы Солодовникова, по улице Солодовникова (северная сторона) в западном направлении до улицы Розыбакиева, исключая по улице Солодовникова дом 21, по улице Розыбакиева (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Абая, исключая по улице Розыбакиева дом 136, по проспекту Абая (южная сторона) в восточном направлении до улицы Айманова.
Избирательный участок № 244 Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 135А, колледж "Әділет",
телефон 392-02-70
Границы: от улицы Джандосова по улице Радостовца (западная сторона) в северном направлении, исключая дома с 152Е, 152Ж, 177 по 183 по улице Радостовца, до улицы Солодовникова, по улице Солодовникова (южная сторона) в восточном направлении до проспекта Гагарина, включая по улице Солодовникова дом 21, по проспекту Гагарина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (южная сторона) в восточном направлении, исключая дома 62, 62А и включая дома 54, 56 по улице Сатпаева до улицы Айманова, по улице Айманова (западная сторона) в южном направлении до улицы Джандосова, по улице Джандосова (северная сторона) в западном направлении до улицы Радостовца.
Избирательный участок № 246 Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 101, КГУ "Общеобразовательная школа
№ 65", телефон 392-87-47, 392-87-28
Границы: от улицы Солодовникова по улице Егизбаева (восточная сторона) в южном направлении и далее (северная сторона) в восточном направлении по проезду до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (западная сторона) в северном направлении до улицы Сатпаева, включая по улице Сатпаева (северная сторона) дома 89, 93, 95, 97 и по улице Розыбакиева дом 136 до улицы Егизбаева, по улице Егизбаева в южном направлении до улицы Солодовникова.

№ 249 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 257 үй, "Алматы
электромеханикалық колледжі" КМҚК, телефоны: 376-62-70, 391-07-89
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен бастап, Сәтбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Қарасу өзеніне дейін, Қарасу өзенінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Тұрғыт Өзал көшесіндегі 324 үйге дейін, осы үйді қоса, 324 үйден бастап (солтүстік жағы) батысқа қарай Түркебаев көшесіндегі 263 үйдің және Тұрғыт Өзал көшесіндегі 303 үйдің жанынан Брусиловский көшесіндегі 236 үйге дейін, осы үйді қоса отырып, 236 үйден (солтүстік жағы) батысқа қарай Брусиловский көшесіндегі 238, 281А үйлердің және Айвазовский көшесіндегі 168, 175 үйлерді бойлай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сәтбаев көшесіне дейін.
№ 250 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Панфилов көшесі, 205 үй, "М.Ганди атындағы
№ 92 мамандандырылған лицейі" КММ, телефоны: 393-35-02, 248-30-40
Шекарасы: Назарбаев даңғылынан бастап, әл-Фараби даңғылымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Володарский көшесіне дейін, Володарский көшесімен (шығыс жағы)солтүстікке қарай Попов көшесіне дейін, Попов көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Попов көшесіндегі 1А үйді қоспай Минусинская көшесіне дейін, Минусинская көшесімен (екі жағы) солтүстікке қарай Минусинский көшесіндегі № 23 үйді қоспай, Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Керемет шағынауданындағы 1, 3, 5 үйлерді қоспай Республика алаңына дейін, Республика алаңы шекарасымен (оңтүстік-шығыс жағы) оңтүсиікке қарай Назарбаев даңғылына дейін, Назарбаев даңғылымен (батыс жағы) солтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 251 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Марков көшесі, 28Б үй, "№ 21 гимназия" КММ,
телефоны: 264-47-46, 386-93-28
Шекарасы: Тимирязев көшесінен бастап Минусинская көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Попов көшесіне дейін, Минусинская көшесіндегі 23 үйді қоса, Попов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Володарский көшесіне дейін, Володарский көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай бальзак көшесіндегі 65 үйді қоспай Бальзак көшесіне дейін, Бальзак көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстікке қарай Тимирязев көшесіне дейін, Бальзак көшесіндегі 2А үйді қоспай, Тимирязев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Тимирязев көшесіндегі 30А, 32А, 32Б үйлерді қоспай Минусинская көшесіне дейін.
№ 252 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шашкин көшесі, 14 үй, Алматы Энергетика

Избирательный участок № 249 Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 257, КГКП "Алматинский
электромеханический колледж", телефон 376-62-70, 391-07-89
Границы: от речки Большая Алматинка по улице Сатпаева (южная сторона) восточном направлении до речки Карасу, по речке Карасу (западная сторона) в южном направлении до дома 324 по улице Тургут Озала включая этот дом, от дома 324 (северная сторона) в западном направлении вдоль домов 263 по улице Туркебаева и 303 по улице Тургут Озала до дома 236 по улице Брусиловского включая этот дом, от дома 236 (северная сторона) в западном направлении вдоль домов по улице Брусиловского 238, 281А и по улице Айвазовского 168, 175 до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до улицы Сатпаева.
Избирательный участок № 250 Центр: город Алматы, улица Панфилова, 205, КГУ "Специализированный
лицей имени М.Ганди № 92", телефон 393-35-02, 248-30-40
Границы: от проспекта Назарбаева по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до улицы Володарского, по улице Володарского (восточная сторона) в северном направлении до улицы Попова, по улице Попова (северная сторона) в западном направлении до улицы Минусинской, исключая поулице Попова дом 1А, по улице Минусинской (обе стороны) в северном направлении до улицы Тимирязева, исключая дом 23 по улице Минусинской, по улице Тимирязева (южная сторона) в восточном направлении исключая дома микрорайона Керемет 1, 3, 5 до площади Республики, по границе площади Республики (юго-восточная сторона) в южном направлении до проспекта Назарбаева, по проспекту Назарбаева (западная сторона) в северном направлении до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 251 Центр: город Алматы, улица Маркова 28Б, КГУ "Гимназия № 21",
телефон 264-47-46, 386-93-28
Границы: от улицы Тимирязева по улице Минусинской в южном направлении до улицы Попова, включая дом 23 по улице Минусинской, по улице Попова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Володарского, по улице Володарского (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении, исключая дом 65 до улицы Бальзака, по улице Бальзака (обе стороны) в северном направлении до улицы Тимирязева, исключая по улице Бальзака дом 2А, по улице Тимирязева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Минусинской, исключая по улице Тимирязева дома 30А, 32А, 32Б.
Избирательный участок № 252 Центр: город Алматы, улица Шашкина, 14, Алматинский университет

және байланыс университеті (жатахана), телефоны: 262-08-24
Шекарасы: Қасымов көшесінен әл-Фараби даңғылымен (солтүстік жағы) батысқа қарай әл-Фараби даңғылындағы 65 үйді қоса Есентай өзеніне дейін, Есентай өзенінен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Шашкин көшесіндегі 9, 9А, 9Б, 9В, 13 үйлерді қоспай Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Қасымов көшесіне дейін, Қасымов көшесімен (екі жағы) оңтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 253 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22В үй, "Қ. Сәтбаев атындағы
Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті", телефоны: 292-67-38
Шекарасы: Байтұрсынұлы көшесінен Ғабдуллин көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Ғабдуллин көшесіндегі 9 үйді қоспай, Марков көшесіне дейін, Марков көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Римский-Корсаков көшесіндегі 3 үйді қоспай Бұқар жырау бульвәріна дейін, Бұқар жырау бульвәрінан (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Байтұрсынұлы көшесіне дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Сәтбаев көшесіндегі 22В үйді қоспай Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Ғабдуллин көшесіндегі 1,3 үйлерді қоспай Тимирязев көшесіне дейін, Тимирязев көшесінен (солтүстік жағы) батысқа қарай Керемет шағынауданындағы 1, 3, 5, 7 үйлерді қоса Байтұрсынұлы көшесіне дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Ғабдуллин көшесіне дейін.
№ 255 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 3А үй, "№ 23 мектеп-гимназия"
КММ, телефоны: 255-86-78, 255-85-38
Шекарасы: Абай даңғылынан Желтоқсан көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Тимирязев көшесіне дейін, Желтоқсан көшесіндегі 177А, 177Б үйлерді және Абай даңғылындағы 24 үйді қоспай, Тимирязев көшесімен (солтүстік – батыс жағы) оңтүстік-батысқа қарай Керемет шағынауданндағы 7 үйді қоспай Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сейфуллин даңғылындағы 546 үйді қоспай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Желтоқсан көшесіне дейін.
№ 261 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Мүсірепов көшесі, 23 үй, "№ 51 мектеп-гимназия"
КММ, телефоны: 394-99-55, 394-99-70
Шекарасы: Көктем-1 шағынауданы 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 45, 46 үйлер.
№ 262 cайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Абай даңғылы, 48 үй, "Орталық стадион"

энергетики и связи (общежитие), телефон 262-08-24
Границы: от улицы Касымова по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до речки Есентай, включая дом 65 по Проспекту Аль-Фараби, по речке Есентай (восточная сторона) в северном направлении до улицы Тимирязева, исключая дома 9, 9А, 9Б, 9В, 13 по улице Шашкина, по улице Тимирязева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Касымова, по улице Касымова (обе стороны) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 253 Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 22В, "Казахский национальный
исследовательский технический университет имени К. Сатпаева",
телефон 292-67-38
Границы: от улицы Байтурсынулы по улице Габдуллина (северная сторона) в западном направлении, исключая по улице Габдуллина дом 9, до улицы Маркова, по улице Маркова (восточная сторона) в северном направлении до Бухар жырау бульвар, исключая по улице Римского-Корсакова дом 3, по Бухар жырау бульвар (южная сторона) в восточном направлении до улицы Байтурсынулы, по улице Байтурсынулы (восточная сторона) в северном направлении до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (южная сторона) в восточном направлении до проспекта Сейфуллина, исключая дом 22В по улице Сатпаева, по проспекту Сейфуллина (западная сторона) в южном направлении до улицы Тимирязева, исключая дома 1, 3 по улице Габдуллина, по улице Тимирязева (северная сторона) в западном направлении до улицы Байтурсынулы, включая микрорайон Керемет дома 1, 3, 5, 7, по улице Байтурсынулы (восточная сторона) в северном направлении до улицы Габдуллина.
Избирательный участок № 255 Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 3А, КГУ "Школа-гимназия № 23",
телефон 255-86-78, 255-85-38
Границы: от проспекта Абая по улице Желтоксан (западная сторона) в южном направлении до улицы Тимирязева, исключая дома по улице Желтоксан 177А, 177Б и по проспекту Абая дом 24, по улице Тимирязева (северо-западная сторона) в юго-западном направлении, исключая дом 7 микрорайона Керемет, до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Абая, исключая по проспекту Сейфуллина дом 546, по проспекту Абая (южная сторона) в восточном направлении до улицы Желтоксан.
Избирательный участок № 261 Центр: город Алматы, улица Мусрепова, 23, КГУ "Школа-гимназия № 51", телефон 394-99-55, 394-99-70
Границы: микрорайона Коктем-1 дома 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 45, 46.
Избирательный участок № 262 Центр: город Алматы, проспект Абая, 48, Государственное коммунальное

мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, телефоны: 292-47-10
Шекарасы: Абай даңғылынан бастап Байтұрсынұлы көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бұқар жырау бульвәріна дейін, Бұқар жырау бульвәріның бойымен (солтүстік жағы) оңтүстік-шығысқа қарай Марков көшесіне дейін, Марков көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Марков көшесіндегі 13 үйді қоспай Ғабдуллин көшесіне дейін, Ғабдуллин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Көктем-1 шағынауданындағы 46 үйді қоспай Қасымов көшесіне дейін, Қасымов көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Көктем-1 шағынауданындағы 25, 26, 27, 30, 30А үйлерді қосып Шагабутдинов көшесіне дейін, Шагабутдинов көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Есентай өзеніне дейін, Есентай өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Байтұрсынұлы көшесіне дейін.
№ 274 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 101 үй, "№ 65 жалпы білім
беретін мектеп" КММ, телефоны: 392-87-47
Шекарасы: Қарасу өзенінен бастап Сәтбаев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Сәтбаев көшесіндегі 76А, 78, 80, 80А үйлерді қоса Егізбаев көшесіне дейін, Егізбаев көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Тәжібаева Патшайым көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай Тәжібаева Патшайым көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Жандосов көшесіндегі 35А үйге дейін, оны қоса, 35А үйден бастап (солтүстік жағы) батысқа қарай Лебедев көшесіндегі 68 үйдің және Вахтангов көшесіндегі 21 үйдің жанынан Қарасу өзеніне дейін, Лебедев көшесіндегі 70 үйді қоса, Қарасу өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сәтбаев көшесіне дейін.
№ 291 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Радостовец көшесі, 367 үй, "М.В. Ломоносов
атындағы № 38 Қазақстан-Ресей гимназиясы", телефоны: 302-19-22, 247-56-66
Шекарасы: Радостовец көшесінен бастап, Могилевская көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен шығысқа қарай, Гагарин даңғылындағы 296 үйді қоса Дружба тұйық көшесіне дейін, Дружба тұйық көшесінің бойымен (екі жағы) оңтүстікке қарай Витебская көшесінің қиылысына дейін, Витебская көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Витебский көшесіндегі 10/1, 12В үйлерді қоспай Тропинин көшесіне дейін, Тропинин көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Қожабеков көшесіне дейін, Қожабеков көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай, Қожабеков көшесіндегі 21 үйді қоса Могилевская көшесіне дейін.
№ 292 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қазақфильм шағынауданы, 34 үй, "№ 88 жалпы
білім беретін мектеп" КММ, телефоны: 299-07-04

предприятие "Центральный стадион", телефон 292-47-10
Границы: от проспекта Абая по улице Байтурсынулы (западная сторона) в южном направлении до Бухар жырау бульвар, по Бухар жырау бульвар (северная сторона) в юго-западном направлении до улицы Маркова, по улице Маркова (западная сторона) в южном направлении до улицы Габдуллина, исключая дом 13 по улице Маркова, по улице Габдуллина (северная сторона) в западном направлении до улицы Касымова, исключая дома 46 микрорайона Коктем-1, по улице Касымова (восточная сторона) в северном направлении до улицы Шагабутдинова, включая дома микрорайона Коктем-1 25, 26, 27, 30, 30А, по улице Шагабутдинова (северная сторона) в западном направлении до речки Есентай, по речке Есентай (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Абая, по проспекту Абая (южная сторона) в восточном направлении до улицы Байтурсынулы.
Избирательный участок № 274 Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 101, КГУ "Общеобразовательная школа
№ 65", телефон 392-87-47
Границы: от речки Карасу по улице Сатпаева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Егизбаева, включая по улице Сатпаева дома 76А, 78, 80, 80А, по улице Егизбаева (западная сторона) в южном направлении до пересечения с улицей Тажибаевой Патшайым, далее по улице Тажибаевой Патшайым (западная сторона) в южном направлении до дома 35А по улице Джандосова, включая его, от дома 35А (северная сторона) в западном направлении вдоль домов по улице Лебедева дом 68 и по улице Вахтангова дом 21 до речки Карасу, включая дом 70 по улице Лебедева, по речке Карасу (восточная сторона) в северном направлении до улицы Сатпаева.
Избирательный участок № 291 Центр: город Алматы, улица Радостовца, 367, "Казахстанско-Российская
гимназия имени М.В.Ломоносова № 38", телефон 302-19-22, 247-56-66
Границы: от улицы Радостовца по улице Могилевской (южная сторона) в восточном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина в восточном направлении включая дом 296 по проспекту Гагарина до улицы переулок Дружбы, по улице переулок Дружбы (обе стороны) в южном направлении до пересечения с улицей Витебская, по улице Витебской (северная сторона) в западном направлении до улицы Тропинина, исключая по улице Витебской дома 10/1, 12В, по улице Тропинина (северная сторона) в западном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Кожабекова, по улице Кожабекова (северная сторона) в западном направлении до улицы Радостовца, по улице Радостовца (восточная сторона) в северном направлении, включая по улице Кожабекова дом 21 до улицы Могилевской.
Избирательный участок № 292 Центр: город Алматы, микрорайон Казахфильм, 34, КГУ"Общеобразовательная
школа № 88", телефон 299-07-04

Шекарасы: Жароков көшесінен бастап әл-Фараби даңғылының бойымен (оңтүстік жағы) оңтүстік-шығысқа қарай Қазақфильм шағынауданндағы 34Б үйдің бұрышына дейін, 34Б үйдің бұрышынан бастап, оны қоса отырып (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бағанашыл шағынауданындағы Водопроводная көшесіндегі 8 үйді қоспай Бағанашыл шағынауданындағы Водопроводная көшесіне дейін, Бағанашыл шағынауданындағы Водопроводная көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Бағанашыл шағынауданындағы Строительная көшесіндегі 15, 18, 20 үйлерді қоспай Бағанашыл шағынауданындағы Сырғабеков көшесіне дейін, Бағанашыл шағынауданындағы Сырғабекова көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Алматинская Бос көшесіндегі 38, 39 үйлерді қоспай Қазахфильм шағынауданындағы Алматы көшесіне дейін, Қазахфильм шағынауданындағы Алматы көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Исеналиев көшесіне дейін, Исеналиев көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Алатау шағынауданындағы Мәртебе (Болашақ) көшесіне дейін, Алатау шағынауданындағы Мәртебе (Болашақ) көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Витебская көшесінің жұп сан жағындағы үйлерді қосып Жароков көшесіне дейін.
№ 293 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қазақфильм шағынауданы, 15А үй, "№ 70 жалпы
білім беретін мектеп" КММ, телефоны: 299-24-02
Шекарасы: Қазақфильм шағынауданындағы 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер және Алматинская Бос көшесіндегі 38, 39 үйлер.
№ 298 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 311 үй, "№ 146 мектеп-лицейі"
КММ, телефоны: 302-18-97, 302-18-29
Шекарасы: Гагарин даңғылынан бастап, Есқараев көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Алмагүл шағынауданындағы 6, 10 үйді қоспай, 9 үйді қосып Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Дунаевский көшесіне дейін, Дунаевский көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Алмагүл 27 үйді қосып Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай, Гагарин даңғылындағы 278, 280, 280А үйлерді қосып Есқараев көшесіне дейін.
№ 299 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 238А үй, "Қазақ өнеркәсіп
өнімдерін өңдеу және тамақ өнеркәсібі ғылыми зерттеу институты"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, телефоны: 396-04-26
Шекарасы: Гагарин даңғылынан бастап Байқадамов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Жароков көшесіндегі 269, 269А, 271, 273, 273А үйлерді, Гагарин даңғылындағы 238В, 238Б үйлерді және Байқадамов көшесінің бойындағы 2В, 2Д үйлерді қоспай Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Алмагүл шағынауданындағы 9 үйдің бұрышына дейін, 9 үйдің бұрышынан бастап (солтүстік жағы) батысқа қарай Алмагүл шағынауданындағы 1, 4, 5, 6, 10 үйлерді қоса Есқараев көшесіне дейін, Есқараев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Гагарин даңғылындағы 278, 280, 280А үйлерді қоса Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (шығыс беті) солтүстікке қарай Байқадамов көшесіне дейін.
№ 300 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағынауданы, 42 үй, "№ 125 жалпы білім
беретін мектеп" КММ, телефоны: 396-47-48, 396-47-70

Границы: от улицы Жарокова по проспекту Аль-Фараби (южная сторона) в юго-восточном направлении до торца дома 34Б микрорайона Казахфильм, от торца дома 34Б включая его (западная сторона) в южном направлении до улицы Водопроводная микрорайона Баганашыл, исключая дом 8 по улице Водопроводная микрорайона Баганашыл, по улице Водопроводная микрорайона Баганашыл (южная сторона) в восточном направлении исключая дома 15, 18, 20 по улице Строительная до улицы Сыргабекова микрорайона Баганашыл, по улице Сыргабекова микрорайона Баганашыл (западная сторона) в южном направлении до улицы Алматы микрорайона Казахфильм, исключая дома 38, 39 по улице Алматинская Бос, по улице Алматы микрорайона Казахфильм (северная сторона) в западном направлении до улицы Исеналиева, по улице Исеналиева (западная сторона) в южном направлении до улицы Мәртебе (Болашак) микрорайона Алатау, по улице Мәртебе (Болашак) микрорайона Алатау (северная сторона) в западном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (восточная сторона) в северном направлении, включая по улице Витебская четную сторону до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 293 Центр: город Алматы, микрорайон Казахфильм, 15А, КГУ
"Общеобразовательная школа № 70", телефон 299-24-02
Границы: В границах: микрорайона Казахфильм дома 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 и улица Алматинская Бос дома 38, 39.
Избирательный участок № 298 Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 311, КГУ "Школа-лицей № 146",
телефон 302-18-97, 302-18-29
Границы: от проспекта Гагарина по улице Ескараева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Жарокова, по микрорайону Алмагуль исключая дома 10, 6 и включая дом 9, по улице Жарокова (западная сторона) в южном направлении до улицы Дунаевского, по улице Дунаевского (северная сторона) в западном направлении до проспекта Гагарина, включая микрорайон Алмагуль дом 27, по проспекту Гагарина (восточная сторона) в северном направлении, исключая по проспекту Гагарина дома 278, 280, 280А до улицы Ескараева.
Избирательный участок № 299 Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 238А, Товарищество с ограниченной
ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт
перерабатывающей и пищевой промышленности", телефон 396-04-26
Границы: от проспекта Гагарина по улице Байкадамова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Жарокова, исключая дома 269, 269А, 271, 273, 273А по улице Жарокова , по улице Гагарина дома 238В, 238Б и дома 2В, 2Д по улице Байкадамова, по улице Жарокова (западная сторона) в южном направлении до торца дома 9 микрорайона Алмагуль, от торца дома 9 (северная сторона) в западном направлении до улицы Ескараева, включая микрорайон Алмагуль границу домов 1, 4, 5, 6, 10, по улице Ескараева (северная сторона) в западном направлении до проспекта Гагарина, включая по проспекту Гагарина дома 278, 280, 280А, по проспекту Гагарина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Байкадамова.
Избирательный участок № 300 Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, 42, КГУ "Общеобразовательная
школа № 125", телефон 396-47-48, 396-47-70

Шекарасы: Гагарин даңғылынан бастап Дунаевский көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай, Алмагүл шағынауданындағы 27 үйді қоспай Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Дружба тұйық көшесіндегі 38 үйдің бұрышына дейін, 38 үйдің бұрышынан (солтүстік жағы) батысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылындағы 296 үйді қоспай Гагарин даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Дунаевский көшесіне дейін.
№ 301 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағынауданы, 42 үй, "№ 125 жалпы білім
беретін мектеп" КММ, телефоны: 396-47-48, 396-47-70
Шекарасы: Ходжанов көшесінен бастап, Жароков көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Экспериментальная база көшесіне дейін, Экспериментальная база көшесіндегі 1А, 1Б үйлерді қоса оңтүстік-шығысқа қарай Ботаникалық бақ аумағының шекарасына дейін, әрі қарай Ботаникалық бақ аумағы шекарасының бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Ходжанов көшесіне дейін, Ходжанов көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Экспериментальная база көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай Ходжанов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Жароков көшесіне дейін.
№ 489 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ерменсай шағынауданы, (Желтоксан) Жәңгір хан көшесі,
18 үй "№ 183 жалпы білім беретін мектеп" КММ, телефоны: 386-72-15, 380-93-85
Шекарасы: Арайлы көшесінен бастап оңтүстікке қарай Жәңгір хан (Желтоқсан) көшесінің бойымен Таужиегі, Бұлақты, Молшылык (Үшқоныр), Сандуғаш (Абай), Тастемір (Жерұйық) көшелерін қоспай Жәңгір хан (Желтоксан) көшесінің бойымен Тораңғы (Райымбек) көшесінен батысқа қарай Николай Пальгов (Сүйінбай) көшесіне дейін, Николай Пальгов (Сүйінбай) көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Труд-1, Картограф-2, Машиностроитель, Цветущий сад, Нефтяник, Алатау бау-бақша серіктестіктерін, Мичуринец-Ерменсай, Весна өндірістік кооперативтерін қоса Жәңгір хан (Желтоксан) көшесіне дейін.
№ 490 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынауданы, Қазыбек Тауасарұлы (Тәуелсіздік)
көшесі, 33 үй, "№ 189 жалпы білім беретін мектеп" КММ, телефоны: 298-78-70,
298-64-38
Шекарасы: әл-Фараби даңғылынан Мәртебе (Болашак) көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Исеналиев көшесіне дейін, Исеналиев көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Тереңөзек (Казахстан) көшесіне дейін, Тереңөзек (Казахстан) көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Темірбек Қожакеев (Самал) көшесіне дейін, Темірбек Қожакеев (Самал) көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Мәртебе (Болашақ) көшесіне дейін.
№ 491 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынауданы, Қазыбек Тауасарұлы (Тәуелсіздік)

Границы: от проспекта Гагарина по улице Дунаевского (южная сторона) в восточном направлении, исключая микрорайон Алмагуль дом 27 до улицы Жарокова, по улице Жарокова (западная сторона) в южном направлении до торца дома 38 по улице переулок Дружбы, от торца дома 38 (северная сторона) в западном направлении до проспекта Гагарина, исключая по проспекту Гагарина дом 296, по проспекту Гагарина (восточная сторона) в северном направлении до улицы Дунаевского.
Избирательный участок № 301 Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, 42, КГУ "Общеобразовательная
школа № 125", телефон 396-47-48, 396-47-70
Границы: от улицы Ходжанова по улице Жарокова (восточная сторона) в северном направлении до улицы Экспериментальная база, по улице Экспериментальная база, включая дома 1А, 1Б в юго-восточном направлении до границы территории Ботанического сада, и далее вдоль границы территории Ботанического сада (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до улицы Ходжанова, по улице Ходжанова (восточная сторона) в северном направлении до пересечения с улицей Экспериментальная база, далее по улице Ходжанова (северная сторона) в западном направлении до улицы Жарокова.
Избирательный участок № 489 Центр: город Алматы, микрорайон Ерменсай, улица Жангир хан (Желтоксан), 18,
КГУ "Общеобразовательная школа № 183", телефон 386-72-15, 380-93-85
Границы: от улицы Арайлы в южном направлении по улице Жангир хан (Желтоксан), исключая улицы Таужиеги, Булакты, Молшылык (Ушконыр), Сандуғаш (Абай), Тастемир (Жеруйык), по улице Жангир хан (Желтоксан), в западном направлении до улицы Николай Пальгов (Суюнбая), по улице Николай Пальгов (Суюнбая) в южном направлении до улицы Жангир хан (Желтоксан), и включая садоводческие общества Труд-1, Картограф-2, Машиностроитель, Цветущий сад, Нефтяник, Алатау, производственные кооперативы Мичуринец-Ерменсай, Весна.
Избирательный участок № 490 Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Казыбек Тауасарулы (Тауелсиздик),
33, КГУ "Общеобразовательная школа № 189", телефон 298-78-70, 298-64-38
Границы: от проспекта Аль-Фараби по улице Мартебе (Болашак) (южная сторона) в восточном направлении до улицы Исеналиева, по улице Исеналиева (западная сторона) в южном направлении до улицы Теренозек (Казахстан), по улице Теренозек (Казахстан) (северная сторона) в западном направлении до улицы Темирбек Қожакеев (Самал), по улице Темирбек Қожакеев (Самал) (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (восточная сторона) в северном направлении до улицы Мартебе (Болашак).
Избирательный участок № 491 Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Казыбек Тауасарулы (Тауелсиздик),

көшесі, 83 үй, "Алатау" дәрігерлік амбулаториясы, телефоны: 298-79-31, 297-70-81
Шекарасы: Темірбек Қожакеев (Самал) көшесінен бастап Дәнеш Рақышев (Кунаева) көшесінің бойымен (екі жағы) Еркеғали Рахмадиев (Ақиық) көшесіне дейін, Еркеғали Рахмадиев (Ақиық) көшесінің бойымен (екі жағы) оңтүстікке қарай Жұлдыз көшесіне дейін, Жұлдыз көшесінің бойымен (батыс жағы) батысқа қарай Темірбек Қожакеев (Самал) көшесіне дейін, Темірбек Қожакеев (Самал) көшесінің бойымен (екі жағы) Дәнеш Рақышев (Кунаева) көшесіне дейін.
№ 493 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ремизовка шағынаудан, Жансая (Көктем) көшесі,
1А үй, "Көктем" санаторийі, телефоны: 380-34-68
Шекарасы: Желтоксан көшесінен Арайлы көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай, Таужиеги, Булақты, Молшылық (Үшкоңыр), Сандуғаш (Абай), Тастемір (Жерұйық) көшесін қоса, Шаңғы трамплиніне апаратын жол жиегіне дейін және әл-Фараби даңғылының жиегімен оңтүстікке қарай Ремизовка шағынауданының шығыс шекарасы бойымен, "Таулы қырат" (ПС-131) подстанцияның шығыс жағынан оның оңтүстіқ шекарасына дейін, "Таулы қырат" (ПС-131) подстанцияның оңтүстік шекарасынан оңтүстікке қарай төбенің жоғарғы жолымен 1196 м биіктікке дейін, 1196 м биіктіктен оңтүстік-батысқа қарай Ремизовка өзені арнасының қиылысына дейін, Ремизовка өзені арнасының қиылысынан оңтүстік бағытқа қарай Ақтөбе шағынауданының шығыс шекарасына дейін, "Горная Долина" коттедж қалашығының шығыс жағы шекарасынан Алатау көшесіне дейін, Алатау көшесінің оңтүстік шығыс жағынан Тораңғы (Райымбек) көшесінің шығыс беткейімен оңтүстікке қарай Алмалы көшесінің қиылысына дейін, Алмалы көшесі қиылысынан Тораңғы (Райымбека) көшесі жиегімен оңтүстік бағытқа қарай Алмалы көшесінің батыс шакарасымен, Аққайын шағынауданының батыс шекарасымен Ремизовка өзені арнасының қиылысына дейін.
Алматы қаласы
Бостандық ауданы әкімінің
2018 жылғы 22 қарашасындағы
№ 03 шешіміне № 3 қосымша
№ 555 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 133 үй, Т.К. Жүргенов атындағы Қазақ
ұлттық өнер академиясына жанындағы колледж-мектеп интернат,
телефоны: 395-12-48
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен бастап Торайғыров көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Каблуков көшесіне дейін, Каблуков көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Тәжібаева Патшайым көшесіне дейін, Тәжібаева Патшайым көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Есқараев көшесіне дейін, Есқараев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Могилевская көшесіне дейін, Могилевская көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Қожабеков көшесіндегі 19, 21 үйлерді қоспай Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Розыбакиев көшесіндегі 273 үйді және Құсайынов көшесіндегі 292 үйді қоса отырып Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Торайғыров көшесіне дейін.

83, врачебная амбулатория "Алатау", телефон 298-79-31, 297-70-81
Границы: от улицы Темирбек Кожакеев (Самал) по улице Данеш Ракишев (Кунаева) (обе стороны) до улицы Еркегали Рахмадиев (Акиык), по улице Еркегали Рахмадиев (Акиык) (обе стороны) в южном направлении до улицы Жулдыз, по улице Жулдыз (западная сторона) в западном направлении до улицы Темирбек Кожакеев (Самал), по улице Темирбек Кожакеев Самал (обе стороны) до улицы Данеш Ракишев (Кунаева).
Избирательный участок № 493 Центр: город Алматы, микрорайон Ремизовка, улица Коктем, 1А, Санаторий
"Коктем", телефон 380-34-74
Границы: от улицы Желтоксан по улице Арайлы (восточная сторона) в северном направлении, включая улицы Таужиеги, Булакты, Молшылык (Ушконыр), Сандуғаш (Абай), Тастемир (Жеруйык) до пересечении оси дороги на комплекс лыжных трамплинов и оси проспекта Аль-Фараби в южном направлении, вдоль восточной границы микрорайона Ремизовка, с восточной стороны подстанции "Горный гигант" (ПС-131) до ее южной границы, от южной границы подстанции "Горный гигант" (ПС-131) в южном направлении по верхней дороге холма до высоты 1196 метров, от высоты 1196 метров в юго-западном направлении до пересечения с руслом реки Ремизовка, от пересечения с руслом реки Ремизовка в южном направлении до восточной границы микрорайона Актобе, с восточной стороны границы коттеджного городка "Горная Долина" до улицы Алатауская, от улицы Алатауская по ее юго-восточной стороне, по улице Торангы (Райымбека) с восточной стороны в южном направлении до пересечения с улицей Алмалы, от пересечения с улицей Алмалы и по оси улицы Торангы (Райымбека) в южном направлении, по западной границе улицы Алмалы, вдоль западной границы микрорайона Аккайын до пересечения с руслом реки Ремизовка.
Приложение № 3
к решению акима
Бостандыкского района
города Алматы
от 22 ноября 2018 года № 03
Избирательный участок № 555 Центр: город Алматы, улица Каблукова, 133, Колледж школа-интернат, при Казахской
национальной академии искусств имени Т.К. Жургенова, телефон 395-12-48
Границы: от речки Большая Алматинка по улице Торайгырова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Каблукова, по улице Каблукова (восточная сторона) в северном направлении до улицы Тажибаевой Патшайым, по улице Тажибаевой Патшайым (восточная сторона) в северном направлении до улицы Ескараева, по улице Ескараева (южная сторона) в восточном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) в южном направлении до улицы Могилевской, по улице Могилевской (северная сторона) в западном направлении до улицы Радостовца, по улице Радостовца (западная сторона) в южном направлении, исключая по улице Кожабекова дома 19, 21, до улицы Розыбакиева, по улице Розыбакиева (северная сторона) в западном направлении, включая по улице Розыбакиева дом 273 и по улице Хусаинова дом 292 до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до улицы Торайгырова.

№ 556 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Түркебаев көшесі, 257 үй, "Алматы
электромеханикалық колледжі" КМҚК, телефоны: 376-62-70
Шекарасы: Жандосов көшесінен бастап, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Тілендиев көшесіндегі 327А үйге дейін, осы үйді қоса, 327А үйден бастап (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Тілендиев көшесіндегі 323 үйдің және Айвазовский көшесіндегі 166, 173 үйлердің жанынан, Брусиловский көшесіндегі 238, 281А үйлерді қоса Түркебаев көшесіндегі 263 үйге дейін, әрі қарай тұйық көшемен (оңтүстік жағы) Тұрғыт Өзал көшесінің қиылысына дейін, Тұрғыт Өзал көшесіндегі 303, 324 үйлердің және Лебедев көшесіндегі 70 үйдің жанынан Лебедев көшесіндегі 68 үйді қоса, Вахтангов көшесіндегі 21 үйді қоса және 17, 19 үйлерді қоспағанда әрі қарай тұйық көшемен Вахтангов көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай оңтүстік бағытпен Жандосов көшесіне дейін, Жандосов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін.
№ 557 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Гагарин даңғылы, 311 үй, "№ 146 мектеп-лицейі"
КММ, телефоны: 302-18-97, 302-18-29
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен бастап, Каблуков көшесіндегі 270 үйден (блок 1, 2, 3, 4) оны қоспай, әрі қарай (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Қожабеков көшесі мен Розыбакиев көшесінің қиылысына дейін, Розыбакиев көшесіндегі 273 үйді және Құсайынов көшесіндегі 292 үйді қоспай, Қожабеков көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Гагарин даңғылына дейін, Гагарин даңғылының бойымен (батыс жағы) әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Каблуков көшесіндегі 270 үйге дейін (блок 1, 2, 3, 4).
№ 558 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алмагүл шағынаудан, 42 үй, "№ 125 жалпы білім
беретін мектеп" КММ, телефоны: 396-47-48, 396-47-70
Шекарасы: Жароков көшесінен бастап, Ходжанов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Экспериментальная база көшесінің қиылысына дейін, әрі қарай Ходжанов көшесінің бойымен (батыс жағы) оңтүстікке қарай әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) батысқа қарай Жароков көшесіне дейін, Жароков көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Ходжанов көшесіне дейін.
№ 559 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алатау шағынаудан, Қазыбек Тауасарұлы (Тәуелсіздік)
көшесі, 33 үй, "№ 189 жалпы білім беретін мектеп" КММ,
телефоны: 298-78-70, 298-64-38
Шекарасы: Темірбек Қожакеев (Самал) көшесінен бастап, Көксарай (Кеңдала) көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Исеналиев көшесіне дейін, Исеналиев көшесінен бастап, Жолбарыс (Аққайнар) көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Мәди көшесіне дейін, Мәди көшесінің бойымен (екі жағы) оңтүстікке қарай Еркеғали Рахмадиев (Ақиық) көшесіне дейін, Еркеғали Рахмадиев (Ақиық) көшесінің бойымен (екі жағы) оңтүстікке қарай Балжан Бөлтірікова (Қарасай батыр) көшесіне дейін, Балжан Бөлтірікова (Қарасай батыр) көшесінің бойымен (екі жағы) батысқа қарай Темірбек Қожакеев (Самал) көшесіне дейін, Темірбек Қожакеев (Самал) көшесінің бойымен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Кеңдала (Көксарай) көшесіне дейін.

Избирательный участок № 556 Центр: город Алматы, улица Туркебаева, 257, КГКП "Алматинский
электромеханический колледж", телефон 376-62-70
Границы: от улицы Джандосова по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до дома 327А по улице Тлендиева, включая этот дом, от дома 327А по улице Тлендиева (южная сторона) в восточном направлении вдоль домов по улице Тлендиева дом 323 и по улице Айвазовского дома 166 и 173, включая дома 238, 281А по улице Брусиловского, до дома 263 по улице Туркебаева, далее по проулку (южная сторона) до пересечения с улицей Тургут Озала, вдоль домов по улице Тургут Озала 303, 324 и дом 70 по улице Лебедева, включая дом 68 по улице Лебедева, далее по проулку до пересечения с улицей Вахтангова, включая дом 21 и исключая дома 17, 19 по улице Вахтангова, далее в южном направлении до улицы Джандосова, по улице Джандосова (северная сторона) в западном направлении до речки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 557 Центр: город Алматы, проспект Гагарина, 311, КГУ "Школа-лицей № 146",
телефон 302-18-97, 302-18-29
Границы: от речки Большая Алматинка с дома 270 (блок 1, 2, 3, 4) по улице Каблукова исключая его, и далее (южная сторона) в восточном направлении до пересечения улиц Кожабекова и Розыбакиева, исключая по улице Розыбакиева дом 273 и по улице Хусаинова дом 292, по улице Кожабекова (южная сторона) в восточном направлении до проспекта Гагарина, по проспекту Гагарина (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до дома 270 (блок 1, 2, 3, 4) по улице Каблукова.
Избирательный участок № 558 Центр: город Алматы, микрорайон Алмагуль, 42, КГУ "Общеобразовательная
школа № 125", телефон 396-47-48, 396-47-70
Границы: от улицы Жарокова по улице Ходжанова (южная сторона) в восточном направлении до пересечения с улицей Экспериментальная база, далее по улице Ходжанова (западная сторона) в южном направлении до проспекта Аль-Фараби, по проспекту Аль-Фараби (северная сторона) в западном направлении до улицы Жарокова, по улице Жарокова (восточная сторона) в северном направлении до улицы Ходжанова.
Избирательный участок № 559 Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Казбека Тауасарулы (Тауелсиздик),
33, КГУ "Общеобразовательная школа № 189", телефон 298-78-70, 298-64-38
Границы: от улицы Темирбек Кожакеев (Самал), по улице Көксарай (Кендала) (южная сторона) в восточном направлении до улицы Исеналиева, от улицы Исеналиева по улице Жолбарыс (Аккайнар) (южная сторона) в восточном направлении до улицы Мади, по улице Мади (обе стороны) в восточном направлении до улицы Еркегали Рахмадиев (Акиык), по улице Еркеғали Рахмадиев (Акиык) (обе стороны) в южном направлении до улицы Балжан Бөлтірікова (Карасай батыра), по улице Балжан Болтирикова (Карасай батыра) (обе стороны) в западном направлении до улицы Темирбек Кожакеев (Самал), по улице Темирбек Кожакеев (Самал) (восточная сторона) в северном направлении до улицы Коксарай (Кендала).